Młodzieżowe Prezentacje Teatralne 2018. Czekamy na zgłoszenia!

Do 19 marca 2018 roku czekamy na zgłoszenia od amatorskich zespołów teatralnych z krakowskich domów kultury i szkół średnich. XXIX edycja znanego przeglądu organizowanego przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana jest okazją do prezentacji dokonań młodych aktorów a otwarta formuła przeglądu pozwala na oryginalne i nowatorskie spojrzenie na klasykę i awangardę literatury i poezji.

Podobnie jak w poprzednich latach nie sugerujemy ani tematu, ani formy wypowiedzi dopuszczając krótkie adaptacje dramatu, montaże poetyckie, spektakle autorskie, realizacje nawiązujące do kabaretu czy teatru piosenki. Jury oceni autentyczność i samodzielność w doborze tematyki i formy wypowiedzi, oryginalność przekazu scenicznego.

Eliminacje do finału odbędą się 26 i 27 marca 2018 r. w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana Krakowie, przy ul. Krupniczej 38. Młodzi twórcy i opiekunowie grup teatralnych będą mogli wziąć udział w warsztatach aktorskich i reżyserskich. Finał imprezy zaplanowany jest na kwiecień 2018 roku.

Karty zgłoszeń uczestnictwa w przeglądzie prosimy nadesłać do 19 marca 2018 na adres: amuller@cmjordan.krakow.pl, fax: 012 430 00 15 wew. 226.

Regulamin i karta zgłoszenia: http://www.cmjordan.krakow.pl/konkursy/mlodziezowe-prezentacje-teatralne