Strefa Rodzica – Integracja sensoryczna, cz. III

25 kwietnia 2018 (środa), godz. 11:00

 

Na ostatnie spotkanie w ramach kwietniowej Strefy Rodzica zapraszamy rodziców wraz z pociechami. Dla dorosłych – Agata Godawa opowie czym jest terapia integracji sensorycznej (SI), a do tego bonus dla dzieci 🙂 na warsztatach będziemy również tworzyć kolorowe masy sensoryczne, które zabierzecie że sobą do domu. Uczestników prosimy o zabranie jednego z produktów – pianki do golenia, mydła w płynie, szamponu. Zwróćcie uwagę na to, żeby były to kosmetyki, które nie uczulają Waszych dzieci.

Warsztaty poprowadzi Agata Godawa – terapeuta integracji sensorycznej, pedagog specjalny (surdopedagog, oligofrenopedagog), terapeuta gestalt, trener, Apprientice In ‘Original Play’. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi od prawie 20 lat. Prowadzi min. warsztaty i zajęcia tematyczne i rozwojowe na całym świecie; zajęcia ogólnorozwojowe, ruchowe i muzyczne dla dzieci, terapię indywidualną. Współpracuje z wykładowcami z Uniwersytetu Śląskiego. Od 8 lat pracuje również programem „Original Play”, czyli pierwotną zabawą. Szkoli się u autora – dr O. Freda Donaldsona.
Od 2014 roku prowadzi swoje działania pod szyldem autorskiego i międzynarodowego projektu – „ZMYSŁOWNIA”. Wzbogacając go o współpracę ze specjalistami min. z Niemiec, ze Szwecji, z Grecji.

W trakcie prowadzenia zajęć, dzieli się z uczestnikami swoimi pasjami, czyli zabawą głosem – śpiewaniem, graniem „na wszystkim”, tworzeniem „czegoś z niczego”, szyciem na maszynie, robieniem na drutach i szydełku. W życiu kieruje się mottem – „Każdy ma to na co się odważy.”Obowiązują

 

 

 

 

Koszt: 1zł/osoba

 

zapisy pod numerem telefonu 12 425 14 01, 533 356 009
lub adresem e-mail wola@dworek.eu

Liczba miejsc ograniczona