Konkurs plastyczny Wielkie Marzenia

Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
Klub Kultury ”Chełm”

Zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału

w Małopolskim Konkursie Plastycznym

„WIELKIE i małe MARZENIA
– w czasie zalecanej izolacji społecznej #zostańwdomu”

Spójrzmy na czas przymusowej izolacji społecznej z pozytywnej strony – spędzamy ten czas z najważniejszymi dla nas osobami, z naszymi bliskimi. Możemy razem wykonywać codzienne, domowe obowiązki, możemy razem się śmiać, możemy razem się bawić, możemy również razem marzyć!

Marzyć o podróżach w najodleglejsze zakątki świata, o niesamowicie trudnych i niebezpiecznych wyprawach górskich, o dalekich podróżach morskich na ogromnym statku pełnym bananów albo równie dalekich podróżach na tratwie poskładanej z butelek po wodzie mineralnej.

Możemy marzyć o kosmicznych wyprawach do odległych galaktyk ale obecnie możemy równie silnie marzyć o przytuleniu naszej kochanej babci, której dawno nie widzieliśmy, a za którą tęsknimy. O spacerze po znanym i już wielokrotnie wydeptywanym, naszym ulubionym szklaku górskim. O wspólnej zabawnie z naszymi koleżankami i kolegami w miejskim parku lub o wyjściu do kina.

Takie małe marzenia – tęsknoty … .

Wszystkie warte utrwalenia na papierze!

Zastanówcie się co Wam w duszy gra, o czym chcielibyście nam i światu powiedzieć poprzez obraz – pracę plastyczną.

I możecie to: wyrysować ołówkiem, wydrapać patykiem, wymalować farbami, wykleić gazetami lub wyrysować, wydrapać, wykleić i wymalować w jednym pomyśle! Możliwości użycia kartki są jak świat długi i szeroki – nieograniczone. Tym bardziej świat marzeń w naszej wyobraźni.

Zapraszamy do indywidualnego zinterpretowania tematu i wykonania go w ulubionej technice,

bądź popróbowania swoich możliwości w zupełnie nowej do tej pory nieznanej!

Szczegóły w regulaminie.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania.

Wzór metryczki.