Warsztaty literackie z Michałem Rusinkiem

Klub Kultury Przegorzały i Wydawnictwo ZNAK zapraszają dzieci i młodzież w wieku 9 -15 lat na literackie spotkanie z Michałem Rusinkiem. Spotkanie będzie połączone z ćwiczeniami warsztatowymi, a młodzi miłośnicy pióra wyjdą z niego nie tylko z podpisaną przez Autora książką, ale i głową pełną pomysłów na własną twórczość.

Warsztaty odbędą się 19 września 2020 o godz. 12:00 w Klubie Kultury Przegorzały w Krakowie (ul. Kamedulska 70).

Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy:  https://przegorzaly.dworek.eu/zapisy

Michał Rusinek – wykłada (literaturoznawstwo na UJ), przekłada (książki) i układa (wierszyki, piosenki i felietony). Urodził się w 1972 roku w Krakowie i nadal tam mieszka – z rodziną. Był sekretarzem Wisławy Szymborskiej, teraz prowadzi jej fundację. Pracuje na Wydziale Polonistyki UJ, gdzie prowadzi zajęcia z teorii literatury, teorii przekładu i creative writing. Bywa tłumaczem z języka angielskiego, zdarza mu się pisywać książki dla dzieci i dorosłych oraz układać wierszyki czy teksty piosenek. Pisuje felietony o książkach i języku.
(źródło: michalrusinek.pl)

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wytycznymi sanitarnymi dla instytucji kultury zatwierdzonymi przez Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną w Krakowie.