Święto Rodziny Krakowskiej

Plakat Święta Rodziny Krakowskiej
Zapraszamy na tegoroczne Święto Rodziny Krakowskiej
To już IX edycja tego integrującego, wielopokoleniowego i rodzinnego spotkania Krakowian, które ze względu na pandemię koronawirusa Covid-19, będzie odbywało się w innej, przede wszystkim bezpiecznej pod względem sanitarnym, formule.
Kulminacja Święta Krakowskiej Rodziny będzie miała miejsce w niedzielę 23 maja br. na Krakowskich Błoniach gdzie odbywać się będą różnorodne aktywności sportowe, w tym biegi dla dzieci w kilku kategoriach wiekowych, rodzinna sztafeta wielopokoleniowa nordic walking oraz ćwiczenia i pokazy sportowe.
Odbędzie się również prezentacja miejskich rowerów elektrycznych, a specjaliści z zakresu ruchu drogowego będą udzielać porad dotyczących bezpiecznego poruszania się po mieście.
Nie zabraknie również pokazów ratownictwa, w tym ratownictwa drogowego, straży pożarnej, straży granicznej i wojska.
Będzie również możliwość podzielenia się z potrzebującymi najcenniejszym darem jakim jest krew w specjalnie zorganizowanym punkcie krwiodawstwa.
Wszystkie aktywności są tak przygotowywane by przeprowadzenie ich było zgodne z wytycznymi sanitarnymi, z zachowaniem bezpieczeństwa zarówno dla uczestników jak i organizatorów wydarzenia, a jego hybrydowa formuła pozwoli Wam śledzić najciekawsze punkty programu również
Szczegółowy program imprezy znajdziecie niebawem na stronie https://kkr.krakow.pl/
Zapraszamy serdecznie
Czekamy na Was na Krakowskich Błoniach