Digital Dragons już 16-17 maja w Krakowie!

Logo

Digital Dragons to największa w Europie Wschodniej i Centralnej konferencja adresowana do przedstawicieli branży gier wideo. Krakowska konferencja startowała jako niszowa, kameralna impreza, obecnie jest marką rozpoznawaną na całym świecie. Na przestrzeni 10 lat wzięło w niej udział 9 320 wydawców, producentów i deweloperów. Tegoroczna edycja odbędzie się 16-17 maja w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie.

Misją Digital Dragons jest szeroka promocja polskiego sektora gier, jednego z najbardziej intensywnie rozwijających się sektorów branży rozrywki cyfrowej. Konferencja to doskonała okazja do tego, by usłyszeć specjalistów i praktyków z największych studiów growych w akcji. Wykłady stanowią dawkę wiedzy, a podczas wydarzeń towarzyszących i networkingu można poznać deweloperów, wydawców czy inwesorów.

Organizatorem konferencji od lat jest Krakowski Park Technologiczny. Dziesiątą edycję uświetnią prelegenci z największych studiów growych takich jak CD Projekt Red, Techland, People Can Fly, 11 bit studios, Huuuge Games, Flying Wild Hog. Na konferencji pojawią się również takie międzynarodowe marki jak Third Kind Games, Valve, Activision czy Inifity Ward.

Konferencja to doskonała okazja do tego, by poszerzać swoje horyzonty, rozwinąć sieć kontaktów w branży czy rozejrzeć się za nowymi możliwościami na rynku pracy.

Podczas Digital Dragons 2022 zostaną też zaprezentowane najnowsze ogólnopolskie badania graczy – Polish Gamers Research 2022. Krakowski Park Technologiczny we współpracy z GRY-OnLine Spółka Akcyjna i Polish Game Observatory realizuje badania trendów i zachowań konsumenckich w branży gier od 2014 roku.

Pierwszego dnia wydarzenia podczas uroczystej gali Digital Dragons Awards przyznane zostaną również nagrody dla najlepszych polskich gier 2021 roku.

Szczegółowy program wydarzenia oraz bilety dostępne są na www.digitaldragons.pl.