Ostatnia edukacyjna wycieczka rowerowa w 2017 roku!

Po raz ostatni w tym roku zapraszamy wszystkich na wspólną edukacyjną wycieczką rowerową! Na pewno nie będziecie żałować spędzonego czasu. Organizatorzy, czyli Wydział Gospodarki Komunalnej UMK i Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów zapewnią dużo pożytecznej wiedzy z zakresu podróżowania rowerem po mieście, miłą atmosferę, a przede wszystkim – doskonałe przygotowanie do bezpiecznej i komfortowej samodzielnej jazdy rowerem po Krakowie. Wycieczka odbędzie się w najbliższą niedzielę, 12 listopada.

Przejazd będzie trwać ok. 2 godzin, rozpocznie się o 11.00. Miejsce zbiórki: Mały Rynek, od strony ul. Siennej. Na każdego z uczestników czeka drobny upominek. Wycieczkę poprowadzą członkowie Stowarzyszenia Kraków Miastem Rowerów.

Ilość miejsc na wycieczkę jest ze względów organizacyjnych limitowana, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można nadsyłać na adres mailowy: joanna.majdecka@um.krakow.pl lub dzwoniąc na numer telefonu 12 616 87 70 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30). Potwierdzeniem zgłoszenia jest informacja zwrotna. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 listopada do godz. 12.00.

W wycieczce mogą uczestniczyć także osoby niezarejestrowane na nią wcześniej pod warunkiem dostępności miejsc.

Rejestracja i udział w wycieczce oznaczają akceptację jej regulaminu.