1.      Dziura-Bartkiewicz Jan

Komisje:
Planowania Przestrzennego i Architektury
Bezpieczeństwa, Porządku i Mieszkalnictwa
Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego

Kontakt:
Możliwość spotkania po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu, tel. 509 101 220

Okręg 6:
BECKA 60, PRZYSZŁOŚCI 50, 52A, 54, RZEPICHY 2, 4, 4A, 4C, 4D, 6, 6A, 6B, 8, 12, 14, 14A, 16, 18, 20, 24, 26, 30, 30A, 30B, 30C, WYŻGI 3
GŁOGOWIEC 7, 10, 12A, 12B, 15, 97, 101, 103, INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ 1, 2, 3, 9, 15, 17, 36, JAGIEŁKA 4, 6A, 6C, 6D, 8, 8A, 8B, KORZENIAKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53A, 55, 57, 59, KOSMOWSKIEJ 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 9, 10, 10B, 10C, 11, 12, 12A, 15, 15A, 19, 21, 21A, 29, 35, 37, 39, 41, 43, LEŚMIANA 1, 1A, 1B, 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 6, 6A, 7A, 8, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, MAJÓWNY 1, 2, 3, 4, 5, 6A, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14, 14A, 15, 16, 18, 19, 22, 24, 26, 26A, 28, 30, 30A, 32, 36, 36A, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, NA POLANKACH 1, 1A, 3, 4, 5, 7, NAD ŹRÓDŁEM 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, OLSZANICKA 10, 12, 12A, 13, 13A, 13B, 13D, 14, 15, 16, 17, 21, 24, 25, 25A, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33C, 34A, 34B, 34C, 34D, 41, 43, 45, 85, POD SKAŁĄ 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, POD SZAŃCAMI 1, 2, 3, 3A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 9, 9A, 9B, RACZKIEWICZA 1, 1A, 3, 3D, 3E, 3F, 3K, 3U, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6F, WYŻGI 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 11A, 11B, 13, 13A, 15, 16, 18, 19, 23, 25, 25A, 29, 49, 53

2.     Filipiak Łukasz

Komisje:
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Kultury Fizycznej, Sportu, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Współdziałania z Organizacjami Pozarządowymi
Bezpieczeństwa, Porządku i Mieszkalnictwa
Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego
Kultury, Informacji i Kontaktów z Mieszkańcami

Kontakt:
Możliwość spotkania po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu, tel. 502 906 337.

Okręg 17:
KRASZEWSKIEGO 2, PRUSA 1, SENATORSKA 13, 15, 17, 19, 21
BORELOWSKIEGO-LELEWELA 2, 4, 6, 8, 10, DOJAZDOWA 2, 3, 4, 5, 5A, 7A, FLISACKA 3, 3A, 4, JASKÓŁCZA 2, 3, 4, 6, KOMOROWSKIEGO 1, 1-3, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, KOŚCIUSZKI 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47A, 48, 49, 50, 51, 52A, 52B, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 82, 84, 86, PLAC NA STAWACH 1, 3, 7, SENATORSKA 18A, 24, STACHOWICZA 18
BORELOWSKIEGO-LELEWELA 1, 3, 5, KOŚCIUSZKI 27

3.     Filipiak Szczęsny

Komisje:
Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego

Kontakt:
Dyżur w każdy wtorek w godz. 10.00 – 12.00 w siedzibie Rady Dzielnicy VII przy ul. Prusa 18.

Okręg 12:
BOROWEGO 12B, 12D, 22, 22A, DOKTORA KUDLIŃSKIEGO 3, 5, 7, DOKTORA OWCY-ORWICZA 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, EMAUS 37, 39, 40, 42, 42A, 43, 44, 45, 45A, 45B, FABIJAŃSKICH 3, 5, 6, 6A, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18, GANDHIEGO 3, 4, KORZENIOWSKIEGO 1, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 19, 19A, 19B, 20, 21, 23, 23A, 23I, 24, 25, 25A, 26A, 26B, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 27F, 27G, 27H, 27I, 27J, 27K, 27L, 28, 29, 29C, 29D, 30, 31, 33, 33A, 34, 35, 35B, 37, 37A, 39, 39A, KRÓLOWEJ JADWIGI 109A, 109B, 111B, 111C, 113, 119, 119A, 123, 125, 126, 126B, 126C, 127, 128, 128A, 129A, 130, 130A, 130B, 131, 132, 132A, 133, 134A, 134B, 135, 136, 136A, 136B, 136C, 137, 137A, 137C, 138, 138A, 138B, 139, 139A, 139B, 140, 140A, 141, 141A, 142, 142A, 143, 143A, 144, 144A, 144B, 145, 146, 146A, 147, 148, 148A, 150, 150A, 151, 151A, 152, 152A, 153, 153A, 153B, 153C, 153E, 154, 154A, 154B, 156, 156A, 156B, 158, 162, 162A, 164, 166, 168, 168A, 168B, 168C, 170, 170A, 170B, 172, 172A, 174, 176, 178, 178A, 180, 182, 182A, 182B, 182C, 184, LUDWIKA WĘGIERSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, MYDLNICKA 30, ODYŃCA 1, 2, 3, 5, PIASTOWSKA 8A, 8B, 8C, ROMERA 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9A, 10, 10A, 10B, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, SAWICKIEGO 1A, 1B, 1D, 1E, 2, 2A, 2B, 2D, 2E, 2F, 2G, 2H, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 5, 5A, 6, 8, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 20, 22, SŁONECZNIKOWA 2, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 10, 12, 12A, 14, TONDOSA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, ZIMORODKÓW 3, 6
BOROWEGO 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12A, 12C, 13, 14, 14A, 15, 17, 23B, 24, 25, 27, 29, 41, 41A, 41B, KRÓLOWEJ JADWIGI 186A, LAJKONIKA 2, 8, 10, 12, 17, 19, 21, 23, MYDLNICKA 10, 12, 20, POD SIKORNIKIEM 2, 4, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 27A, 28, 29, 30, 30A, 30B, 31, 33, 34, 35, 36, 42, 44, 44A, 44B, 46, 48

4.     Garzeł Marzena

Komisje:
Ochrony Środowiska i Utrzymania Zieleni
Kultury Fizycznej, Sportu, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Współdziałania z Organizacjami Pozarządowymi
Bezpieczeństwa, Porządku i Mieszkalnictwa
Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego
Kultury, Informacji i Kontaktów z Mieszkańcami

Kontakt:
Dyżur w pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.30 – 18.30 w Klubie Kultury „Chełm”, ul. Chełmska 16.
Możliwy kontakt e-mailowy lub telefoniczny: e-mail: marzena.garzel@interia.pl,
tel. 514 706 512.

Okręg 5:
ORLA 136, 140, 142, 162, 171, ZAKAMYCZE 55F
CHEŁMSKA 1, 3, 3A, 5, 5A, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 24A, 25, 25A, 25B, 26, 26A, 27, 27A, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 35A, 35B, 36A, 36B, 37, 38, 39, 40, 40A, 40B, 41, 41B, 41C, 41E, 42, 42A, 43, 44, 46, 48, 48A, 50, 50A, 50B, 52, 54, 58, 60, 66, 68, 70, 76
GŁOGOWIEC 80, JUNACKA 10A, 10B, 12, 12A, 12B, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, 36, OLSZANICKA 3, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, ORLA 150, OŚWIĘCIMSKA 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 8, 10, PRZYSZŁOŚCI 1, 2, 2B, 2C, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 18, 18B, 19, 20, 21, 47, 49, 51, RZEPICHY 1, 1A, 1B, 3, 3A, 5, 5A, 5B, 7, 15, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 19, 25, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 31, 31D, 33, 33A, 33B, 33C, 35, 36, 37, 39, 40, 40A, 40B, 40C, 40D, 41A, 41B, 41C, 42, 43, 43A, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51A, 52, 52A, 53, 53A, 53B, 53C, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 62A, 62B, 62C, 64, ZA SKŁONEM 3, 3A, 4, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 9, 10, 10A, 11A, 12, 12A, 12B, 12C, 13, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, ZAKAMYCZE 3, 5, 7, 9, 17, 19, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 33B, 34, 34A, 34B, 35, 35A, 36, 36A, 37A, 37B, 38, 38A, 39, 40, 40A, 40C, 40D, 40E, 40F, 40G, 41, 42, 42C, 42D, 42E, 42F, 43A, 43B, 44, 44A, 44B, 45, 46, 46A, 47, 47A, 48, 49, 50, 50A, 51, 53, 53A, 53B, 54, 55, 55B, 55C, 55D, 55E, 57, 58, 62, 64, 70, GŁOGOWIEC 76, 78

5.     Golonka Marek

Komisje:
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Planowania Przestrzennego i Architektury
Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego
Kultury, Informacji i Kontaktów z Mieszkańcami

Kontakt:
Możliwość spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, tel. 605 108 031 lub 12 427 10 33
Preferowane miejsce spotkań – siedziba Rady Dzielnicy VII przy ul. Prusa 18.
Możliwy kontakt e-mailowy na adres: archimago@wp.pl

Okręg 1:
KSIĘCIA JÓZEFA 84, 115B, 117, 119, 121, 121A, 123, 123B, 125, 125A, 125B, 125C, 125D, 125E, 125F, 129, RYBNA 5, 5A, 5B, 7, 8, 14, 16, 16A, 16D, 18, 22, 30
ALEJA MAŁECKIEGO 5, 18, DROŻYNA 9, 10, GRYFITY 3, KRÓLOWEJ JADWIGI 3, 4, 7, 7A, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 20A, MALCZEWSKIEGO 3, 4, 9, 12, ZAŚCIANEK 2, 4, 8, 10, 12, 12A, 12B, 14, 16, 16A, 18, 18A
ALEJA WASZYNGTONA 6, 8, ANCZYCA 1, 3, 5, 7, 9, 11, BENEDYKTOWICZA 5, 46, BIAŁE WZGÓRZE 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, DO PRZYSTANI 12, 28, 29, GONTYNA 1, 2, 3, 3A, 4, 5, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14,KSIĘCIA JÓZEFA 1, 6, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 24A, 25, 27, 29, 29A, 31, 32, 32A, 35, 35A, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 54A, 55, 55A, 57, 57A, 59, 61, 61A, 63, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 71, 71A, 73, 75, 75A, 75B, 77, 79, 81, 85, 87B, 87C, 89, 89A, 91, 95, 97, 101, 103, 103B, 105, 105A, 107, 109, 109A, 111, 111A,113, 115, MALCZEWSKIEGO 31, 43, 45, 47, 47A, POLNYCH KWIATÓW 5, 9, 11, 14, 17, 17A, 26, 30A, ŚWIĘTEJ BRONISŁAWY 2, 2A, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23A, 24, 26, UKRYTA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, WIOŚLARSKA 1, 24A, WODOCIĄGOWA 4, 5, 8E, 10, 10A, 12, 12A, 12B, 12C, 15, 16, 16A, 17, 18, 20, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 30A, 31, 32, 32A, 34, 35, 36, 37, 37B, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 50, 52, 54, 56

6.     Górny Witold

Komisje:
Rewizyjna
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Kultury, Informacji i Kontaktów z Mieszkańcami

Kontakt:
Możliwość spotkania w dogodnym dla zainteresowanego terminie uzgodnionym telefonicznie (tel. 511-032-821) lub mailowo (witold.gorny@interia.pl). Miejsce spotkań z mieszkańcami – Klub Kultury „Przegorzały” przy ul. Kamedulskiej 70.

Okręg 2:
ALEJA KONAROWA 1, KSIĘCIA JÓZEFA 128, 291, 291A, 291B, 293, 295A, 297, 299
BORÓWCZANA 2, 2A, 4, 6, 8, 8A, 10, BRUZDOWA 5, DOBRZYCKIEGO 3, 7, GAJÓWKA 1, 2, 3, 5, 5A, 5D, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 14, 15, 17, 17A, 19, 23, 25A, 33, HERZOGA 3, 5, 6, 8, 15, JODŁOWA 2, 8, 9, 10, 12, 13, 13B, 14, 14A, 14B, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25B, 26, 27, 27A, 29, 30, 31, 31A, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, KAMEDULSKA 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 15A, 17, 17A, 17D, 18, 19, 19A, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39A, 39B, 40, 41, 42, 42A, 43, 43A, 44, 45, 46, 46A, 47, 47A, 47B, 48, 49, 50, 50A, 51, 51A, 51B, 52, 53, 53A, 54, 54A, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66A, 68, 70, KASPRZYCKIEGO 6, 9, KOZIARÓWKA 1, 1A, 2, KSIĘCIA JÓZEFA 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104A, 108, 110, 110A, 112, 112A, 114, 118, 120, 131, 165, 167, 169, 175, 179, 181, 181A, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 201A, 205, 207, 209, 211, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 261, 263, 263A, 265, 265B, 265C, 267, 267A, 269, 269A, 271, 273, 279, 281, 283, 283A, 285, 285A, 285B, 287, 289, NIETOPERZY 1, 1A, 2, 3, 5, 7, 7A, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, OLCHOWA 2, 3, 4, 5, 11, PAJĘCZA 4, 6, PRZEGORZALSKA 1, 1A, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 5, 6, 6A, 6B, 6D, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 10A, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17B, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 26, 28, SKIBOWA 7, 7A, 9, 11, SZYSZKO-BOHUSZA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, UBOCZNA 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, WINOWCÓW 3, 5, 7, 9, ZASKALE 1, 7, ŻEMAITISA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20, 22, ŻYWICZNA 8, 8A, 10

7.      Hawranek Andrzej

Komisje:
Rewizyjna
Kultury Fizycznej, Sportu, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Współdziałania z Organizacjami Pozarządowymi
Bezpieczeństwa, Porządku i Mieszkalnictwa

Kontakt:
Możliwość spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym terminu, tel. 501 048 215, adres e-mail: hawran12@gmail.com.

Okręg 18:
BORELOWSKIEGO-LELEWELA 19
FILARECKA 1, 2, 2A, 2B, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 17A, 17A/B, 17B, 19, 21, 23, KRASZEWSKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, ŁOWIECKA 2, PRUSA 7, 9, 11, 15, SALWATORSKA 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, SENATORSKA 1, 3, 5, 7, 9, 11
BORELOWSKIEGO-LELEWELA 22, 24, SENATORSKA 4A, STACHOWICZA 13, 15, 17

8.      Hawranek Andrzej Maria

Komisje:
Rewizyjna
Bezpieczeństwa, Porządku i Mieszkalnictwa

Kontakt:
Możliwość telefonicznego ustalenia terminu spotkania, tel. 507 315 066.

Okręg 14:
FAŁATA 2, 2A, 2B, FILARECKA 16, 18, 20, 20A, 24, 26, KRASZEWSKIEGO 21, 23, 25, 27, 29, SALWATORSKA 1, 1A, 1B, 3, 5
ALEJA MARSZAŁKA FOCHA 24, 25, 26, 27, FAŁATA 4, 4/I, 4/II, 4/III, 6, KRASZEWSKIEGO 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, PRUSA 17, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, SALWATORSKA 11, 11A, 11B, 13, 15
PRUSA 18

9.     Jakubowski Krzysztof

Komisje:
Planowania Przestrzennego i Architektury
Kultury, Informacji i Kontaktów z Mieszkańcami

Kontakt:
Dyżur w pierwszy czwartek miesiąca o godz. 12.00 w siedzibie Rady Dzielnicy VII przy ul. Prusa 18. Możliwość telefonicznego ustalenia innego terminu spotkania, tel. 502 045 515.

Okręg 8:
ALEJA KASZTANOWA 47A, 47B, 47C, 49, 53, 53A, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 63A, 63B, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 71A, 71B, 72, 73, 74, 76, 76A, 76B, 78, BARANIECKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, CHWISTKA 1, 1B, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, GRABOWA 2, 4, 6, 12, 14, 14A, 14B, 16, 18, 20, 22, 24, 26, JUNACKA 7, MALOWNICZA 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, POD STOKIEM 5, 6, 9, 11A, 15, 15A, 17, 19, 19C, 19E, 21, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, RYSI STOK 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, WILCZY STOK 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, WIOSENNA 4A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6H, 6I, 6J, ZIELONY DÓŁ 1, 1A, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5A, 7, 15
ALEJA KASY OSZCZ. M. KRAKOWA 1, 3, ALEJA KASZTANOWA 21B, 23, 25, 27, 27A, 27B, 28B, 28C, 29, 30, 31A, 31B, 32, 32A, 32B, 32C, 33, 35, 36, 37, 37A, 40, 41, 41A, 41B, 42, 42A, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 46, 46A, 46B, 48, 48A, 50, 50A, 52D, 52E, ALEJA PANIEŃSKICH SKAŁ 19, ESTREICHERÓW 1, 3, 3A, 5, 11, 13, 17, 19, GRABOWA 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 15, 19, 21, HALKI 2, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, KOPALINA 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 21, KOTLARCZYKÓW 3, 4, 5, 7, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28, KRÓLOWEJ JADWIGI 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 328A, 330, ŁAZARSKIEGO 5, NITSCHA 1, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, SARNIE UROCZYSKO 4, 6, 8, 8A, 8B, 10, 10A, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29

10. Kajfasz Paweł

Komisje:
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Planowania Przestrzennego i Architektury

Kontakt:
Możliwość spotkania w dogodnym terminie oraz bezpośredni kontakt pod nr tel. 505 930 867; e-mail: pkajfasz@op.pl

Okręg 20:
BORELOWSKIEGO-LELEWELA 12, 14, 16, 18
BORELOWSKIEGO-LELEWELA 7, 9, 11, 11A, 13, 15, 17, KOŚCIUSZKI 5, 17, 19, 21, 23, 25, MORAWSKIEGO 5, STACHOWICZA 4, 6, 8, 10, 12, 14, SYROKOMLI 2, TATARSKA 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, UJEJSKIEGO 8, 10, 12, WŁÓCZKÓW 2, 3, 4, 6, 6A, 8, 10, 11A, 12, 18

11.   Kapusta Marcin

Komisje:
Ochrony Środowiska i Utrzymania Zieleni
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych

Kontakt:
Dyżur pół godziny przed posiedzeniem Komisji Ochrony Środowiska i Utrzymania Zieleni w siedzibie Rady dzielnicy VII przy ul. Prusa 18.

Okręg 21:
SYROKOMLI 10, 12, 14, 16, 18, 20, UJEJSKIEGO 2A, 4, 6
ALEJA KRASIŃSKIEGO 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24A, 24B, 26, 28, 30, 32, KOŚCIUSZKI 1, 3, MORAWSKIEGO 10, 12, ROTMISTRZA DUNIN-WĄSOWICZA 2, 4, 6, SYROKOMLI 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11A, 15, 17, 19A, 19B, 21, 23, 25

12.  Kowalski Paweł

Komisje:
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego

Kontakt:
Możliwość kontaktu e-mailowego na adres: kowalski.radny@gmail.com.

Okręg 15:
ALEJA MARSZAŁKA FOCHA 28, 29, 30, 31, 32, 33, FAŁATA 9, 11, 13, WYCZÓŁKOWSKIEGO 1, 3, 5, 7, 8
ALEJA MARSZAŁKA FOCHA 34, 35, 37, 38, 39, 39B, 42, FAŁATA 12, 14, KASZTELAŃSKA 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 43A, 43B, 43C, 43D, 45, 47, 51, MLASKOTÓW 4B, 6, 10, 10A, SALWATORSKA 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35A,
WYCZÓŁKOWSKIEGO 10, 10A, 12, 14

13.  Kwarciak Krzysztof

Komisje:
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Planowania Przestrzennego i Architektury
Bezpieczeństwa, Porządku i Mieszkalnictwa

Kontakt:
Możliwość spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu, tel. 533 883 777.

Okręg 19:
ŁOWIECKA 3, 5, ROTMISTRZA DUNIN-WĄSOWICZA 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20/I, 20/II, 20/III, 22, 24, 26, STACHOWICZA 3, 5, SYROKOMLI 22, 24, 26, 28, UJEJSKIEGO 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, 13, 15, WŁÓCZKÓW 20, 22

14. Mach Julia

Komisje:
Ochrony Środowiska i Utrzymania Zieleni
Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego

Kontakt:
Możliwość spotkania w dowolny czwartek po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, tel. 792 425 525 (można wysyłać SMS-y) w siedzibie Rady Dzielnicy lub Klubie Kultury Wola – zgodnie z wolą Mieszkańców.
Możliwy kontakt e-mailowy na adres: julka.mach@gmail.com.

Okręg 11:
EMAUS 57A
BĄKOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, BIELAKA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, CIECHANOWSKIEGO 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 30, CZEREMCHOWA 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, EMAUS 53, 55, 57, KOPERY 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, KORBUTOWEJ 4, 4A, 4B, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26A, 26B, 28, 30, 30B, 32, 32A, 32B, 34, 36, 36A, 36B, 36C, 38, 38A, 40, 42, 42A, 46, 48, KRÓLOWEJ JADWIGI 161A, 163, 163A, 165, 165A, 167, 167A, 167B, 169, 175, 177, 181, 187, 189, 189A, 189B, 190A, 190B, 190C, 190D, 190E, 190F, 190G, 190I, 190J, 190K, 191, 192, 192A, 193, 193A, 194, 194A, 194B, 194C, 194D, 194E, 194F, 194G, 195, 198, 199, 200, 200A, 201, 202, 203, 205, 207, 208, 209, 209A, 211, 213, 228, 230, 232, 234, 236, 236A, 238, 240, KRZYWICKIEGO 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, PĘKSZYCA-GRUDZIŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 25A, 26, 26A, 27, 28, 28A, 28B, 29, 30, 32, 34, 36, POD SIKORNIKIEM 41, 43, 43A, 45, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 65, PODŁĄCZE 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 43, 44, ROBLA 1, 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, ROGALSKIEGO 1, 3, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 34, 35, 36, 37, 41, STRZELNICA 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, WYROBKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, WYRWY-FURGALSKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, ZŁOTA 1, 1A, 3, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 21, 23,
KRÓLOWEJ JADWIGI 215, 217, 217A, 217B, 217C, 219, 219A, 219B, 221, 221A, 223, 223A, 223B, 225

15.  Mardyła Magdalena

Komisje:
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Planowania Przestrzennego i Architektury
Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego

Kontakt:
dyżur w drugi czwartek miesiąca godzina 18:00 -19:00, Szkoła Podstawowa nr 48, ul. Księcia Józefa 337. Adres mailowy: mardylamagdalena@interia.pl

Okręg 4:
ASTRONAUTÓW 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 16A, BAGATELA 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, BIELAŃSKIEGO 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 23, KSIĘCIA JÓZEFA 132, 134A, 144, 146, 146A, 146B, 146C, 146D, 148, 148A, 148B, 150A, 152, 152A, 152B, 154, 154A, 156, 158, 160, 162, 166A, 168, 168A, 170, 170A, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 182A, 184, 184A, 186, 186A, 186B, 188, 190, 192, 194, 196, 196A, 198A, 200, 202, 202A, 202B, 204, 204A, 204B, 206, 208, 210, 210A, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 222A, 224, 228, 311, 311B, 319, 319A, 319B, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 331A, 333, 333A, 335, 335A, 337, 337A, 337B, 337C, 339, 339A, 339B, 339C, 341, 343, 343A, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, MAĆKOWA GÓRA 3, 5, 8, MARSZAŁKA WOLSKIEGO 4, 11, 30, NA WIRACH 1, 3, 7, 9, 11, 11A, 15, 20, 21, 23, 24, 28, 29, 31, 33, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, OKRĄG 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 14, 14B, 16, 30, ORLA 64, 66, 68, 68A, 70, 71, 73, 73A, 76, 78, 79, 81, 81B, 82, 84, 85, 86A,102, OSZUSTOWSKIEGO 3, 4, 5, 7, 9, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 31, RĘDZINA 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1G, 2, SOKOLA 49, 51, 80, 84, 86, ZAOGRODZIE 30, ZASZKOLNA 1, 2, 3, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 26
ZAKAMYCZE 35B
ALEJA KASY OSZCZ. M. KRAKOWA 14, 16, 18, ALEJA ŻUBROWA 15, 44

16. Markowski Jakub

Komisje:
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Planowania Przestrzennego i Architektury
Kultury, Informacji i Kontaktów z Mieszkańcami

Kontakt:
Dyżury w 2 czwartek miesiąca: Godzina od 18.45-19:45
Miejsce: Szkoła podstawowa nr 48, Ks. Józefa 337 oraz w innym terminie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym tel.516 784 409 lub przez pocztę email. Adres e-mail: Kuba.markowski12@gmail.com

Okręg 3:
BAŻANCIA 12, 19, BIELAŃSKA 4, 6, 6B, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 18A, 18B, 20, CZAJEK 3, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 20, CZYŻYKÓW 1, 4, 5, 6, 7, 10, DALEKA 2B, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 21, 23, DWORNA 4, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 19, 19A, 21, 21A, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 46, 46A, 48, 50, 52, 54, 56, JEMIOŁUSZEK 4, 5, 6, 7, 8, KASZUBSKA 1, 2, 6, 8, 10, 12, 12A, 14, 16, 18, 18A, KRUCZA 4, 4A, 4C, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 13, 14, MIROWSKA 157A, 157B,
NA GÓRKACH 2, 3, 4, 6, 8, 9, 14, NA GRABINACH 1, 8, 9, 10, 17, 19, NA WIRACH 37, ORLA 1A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 18, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 30A, 30B, 31, 33, 36, 38, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 39H, 39I, 41, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 53A, 53B, 53C, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 63, POD JANEM 3, 4, 5, 9, 11, 12, 14, 16, 17, 20, 20A, 21, 22, 23, 24A, 25, POD SZWEDEM 1, 4, 8, 11, 16, PRZEPIÓRCZA 2, 6, 7, 8, PUCHALSKIEGO 3, 5, 7, 8, 12, PUSZCZYKÓW 3, 4, 8, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 28, 45, 47, SĘPIA 1, 1A, 1B, 2, 5, 7, 8, 10, 11, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 41, 42, 44, 48, 50, 56, 58, SKALNA 1, 4, 5C, 5D, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 16, 16A, 19, 20, SOKOLA 2A, 4, 4A, 4B, 5, 6, 6A, 6B, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 24, 25, 26, 27, 29, 35, 36, 39, 41, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, ZAKRĘT 1B, 2, 3, 6, 8, 8A, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20B, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 39, 41, 43, 45, 46, 50, 56, 60, ZAOGRODZIE 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29B, 31

17.  Meus Tomasz

Komisje:
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Planowania Przestrzennego i Architektury
Kultury, Informacji i Kontaktów z Mieszkańcami

Kontakt:
Możliwość spotkania po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu terminu, tel.: 506 027 949, e-mail: meus.tomek@gmail.com.

Okręg 7:
BECKA 54, 55, 55G, 57, 58, CHEŁMSKA 2, 2A, 4, 4A, 6, 8, 10, 14, NIEZAPOMINAJEK 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 3, 5, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8, 9, 9A, 9B, 11, 11A, 11B, 15, 17, 19, 21, OLSZANICKA 6, 6A, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9F, 9G, 9H, 9I, 9J, 9K, PODŁUŻNA 1, 3, PYLNA 11, 13, 22, 33, 34, 35, 36, 37, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 64A, 64C, 66, WIOSENNA 1, 1A, 2, 3, 5, 6, 6A, 6K, 6L, 6M, 6N, 6P, 6R, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 9, 10, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 10I, 10J, 10K, 10L, 10P, 12, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 20, 22
AMAZONEK 1, 1A, 2, 3, 5, 6, 7, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, JANTAROWA 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, KORZENIAKA 18, 20, 43B, 61, 63, 65, KRZYŻÓWKA 5, MAJÓWNY 21, 23, 25, 25A, 29, 31, 33, 37, 37A, 39, 41, 43C, 45, 50A, 50B, 50C, 50D, 50E, 50F, 54, 54A, 56, 58, 58A, 60, 60A, 62, 64, 66, 68, 68A, 68B, 68D, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 92, NA BORACH 1, 1A, 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 6, OLSZANICKA 38, 38A, 140, 160, 172, 174, PODKAMYK 5, 7, 10, 14, 16, 82, PORZECZE 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, POWSTANIA LISTOPADOWEGO 14, 38A, 63, 64, 65, 67, POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1, 2, 2J, 2K, 2L, 2M, 4, 6, 6A, 6B, 6C, 8B, 10, 10A, 10B, 10E, 10F, 12A, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 66, 68, RACZKIEWICZA 7, 8, 9, 10, 12, 12A, 13, 15, 16, STRYJEŃSKIEJ 1, 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 14A, 15, 16, 17, 19, 19A, 23, SZASERÓW 3, 6, 11, 14, 14A, 15, 20

18. Milej Jerzy

Komisje:
Ochrony Środowiska i Utrzymania Zieleni
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Planowania Przestrzennego i Architektury

Kontakt:
Możliwość spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu, tel. 600 474 202.

Okręg 16:
PRUSA 3, 5
KOŚCIUSZKI 65, 71, 73, 75, SENATORSKA 26
MLASKOTÓW 1, 2A, 3, 5, 7, 9, PRUSA 2, 4, 6, 6A, 6B, 8, 10, 12, 14, SALWATORSKA 18, 20, 22, SENATORSKA 23, 25, 27, 35, 39
EMAUS 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9A, 10, 12, 13
KOŚCIUSZKI 88

19. Sikora Marek

Komisje:
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Kultury Fizycznej, Sportu, Zdrowia, Pomocy Społecznej i Współdziałania z Organizacjami Pozarządowymi
Bezpieczeństwa, Porządku i Mieszkalnictwa

Kontakt:
Dyżur telefoniczny, tel. nr 502 730 496. Możliwość kontaktu mailowego na adres: mareksikora79@gmail.com. www.facebook.com/mareksikoradlazwierzynca

Okręg 13:
ALEJA 3 MAJA 10, NA BŁONIACH 7
EMAUS 14, 14A, 15, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 27, 27A, 27B, 28A, 28B, 29, 31, 32, 32A, 33, 33A, 33C, 34, 35, 35A, 35B, 35C, 35D, 35E, 35F, 35G, 35H, 35I, 35J, 35K, 35L, 36, 36A, 36B, 36C, GRYFITY 2, 4, 6, 8, HOFMANA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 9A, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, KRÓLOWEJ JADWIGI 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 29, 30, 30A, 31, 32A, 32B, 32C, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 37A, 37B, 37C, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44A, 46, 46A, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54A, 56, 56A, 56B, 56C, 57, 58, 58B, 58C, 59, 59A, 60, 61, 62, 63, 64, 64A, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 74A, 76,76A, 76B, 77, 78, 79, 81, 84, 86, 88, 89, 91A, 91B, 91C, 91D, 92, 93, 94, 95, 95A, 96, 97, 97A, 97B, 97C, 97D, 97E, 98, 99, 99A, 100, 100A, 101, 101A, 101B, 101C, 102, 103, 103A, 103C, 103D, 105, 105A, 105B, 106, 106A, 107A, 107B, 107C, 108A, 110, 116, 116A, 118A, 118B, 118C, 120, 120A, 122, 122A, 122B, 122C, 124, 124A, 124B, 124C, LESZCZYNOWA 2, 4, 5, 6, 6A, 7A, 7B, 8, 9, 10, 12, 13, 13A, 14, PIASTOWSKA 1, 1A, 2, 3, 4, 7, 8, 8D, 9, 10, 11, 11A, 15, PRZEGON 10, 10A, 12, 14, 14A, 14B, 16, 20, 22
PIASTOWSKA 20

20. Straż Maciej

Komisje:
Ochrony Środowiska i Utrzymania Zieleni
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego

Kontakt:
Możliwość spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym, e-mail: maciej_straz@op.pl

Okręg 10:
28 LIPCA 1943 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 9A, 11, 11A, 11B, 11C, 12, 14, 15, 16, 17, 17A, 17C, 18, 19, 19B, 20, 21, 22, 23, 23A, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 27, 27A, 27B, 27C, 28, 29, 30, 30B, 30C, 32A, 32B, 32C, 32D, 34, 36, 38, 40, 42, 42A, 42J, 44, 44A, 46, 46D, 46E, 48, 50, BERBERYSOWA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, CEDROWA 3, 4, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 17, KOŁO STRZELNICY 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22A, 24, 26, 28, 50, 52, 54, KRÓLOWEJ JADWIGI 220, 232D, 242, 244, 246, LISIA 4, 4A, 6, 8, MRÓWCZANA 1, 5, 5A, NASZA 12, 14, POD SULNIKIEM 4, 4A, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, PONIEDZIAŁKOWY DÓŁ 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 13, PORĘBA 1, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 24A, 25, 26, 28A, 28B, 30, 32, 34, 34A, 36, 38, 40, STAROWOLSKA 1, 1A, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4C, 4D, 4E, 4F, 5, 6, 6A, 6B, 6D, 7, 7A, 9, 10, 10C, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 17A, 17B, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 19A, 19C, 19D, 20, 20A, 20C, 22, 22B, 23, 23A, 23B, 24, 25, 25A, 25B, 26, 28, 31
ALEJA KASZTANOWA 1, 1A, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 7B, 9, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 16A, 17, 17A, 18, 18A, 19, 21, 24, 26, ALEJA MODRZEWIOWA 1, 3, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 20, 20A, 20B, 20C, 21, 22, 23, 24, 25, 33, ALEJA PANIEŃSKICH SKAŁ 18, ALEJA SOSNOWA 1A, 2, 2A, 2B, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, BODZISZKOWA 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, CISOWA 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12A, 14, 16, 18, 22, 26, JELENIOWA 1, 2, 2A, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, JONTKOWA GÓRKA 1A, 3, 4, 4A, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 12, 12A, 13, 13A, 14, 14A, 15, 15A, 16, 16A, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, KRAŃCOWA 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, KRÓLOWEJ JADWIGI 248, 250, 252, 252A, 254, 260, 262, 262A, 262B, KUKUŁCZA 8, LEŚNA 1, 1A, 3, 4A, 5, 6, 8, 8A, 8B, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25C, ŚWIERKOWA 2, 4, 4A, 6, 7, 8, 9

21.  Wcisło Ewa

Komisje:
Infrastruktury i Lokalnych Inicjatyw Inwestycyjnych
Edukacji oraz Dzielnicowego Budżetu Obywatelskiego

Kontakt:
Możliwość spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu, tel. 606 102 551.

Okręg 9:
BECKA 15E, 17, 17A, 19, 25, 27, 29, 29A, 29B, 41, 43, 49, 49A, 49B, 49C, 51, 53, CZECHA 14, 15, 15A, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 33, 33A, KRÓLOWEJ JADWIGI 279, 279A, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 295A, 297, 297A, 297B, 297C, 297D, 299, 299A, 299B, 299C, 299D, 299E, 299F, 301, 303, 303A, 303B, 303D, 303E, 303F, 305, 307, 307F, 307G, 307H, 307I, 307J, 307K, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 325B, 327, MARYNARSKA 45, 45A, 45B, 45C, 47, 47A, 49, 51, 53, 53A, 55, 57, 57A, 57B, NAD ZALEWEM 2E, 4, 4F, 4G, 4H, 4I, 4J, 4K, 4L, 4Ł, 4M, 4S, 4U, PYLNA 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 4, 4B, 6, 6D, 8, 10, 10B, 10C, 14
AGRESTOWA 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, ALEJA PANIEŃSKICH SKAŁ 1, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 8A, 9, 10, BODZISZKOWA 2, DOLINA 2, 3, 4A, 4B, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, JESIONOWA 1A, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 11, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 12, 13, 13B, 13C, 14, 15, 15A, 15B, 15E, 16, 17, 18, 19, 19A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21, 22, 24, KOGUCIA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 10, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, KRÓLOWEJ JADWIGI 227, 229, 231, 231A, 231B, 233, 233A, 233B, 235, 235A, 237, 239, 241, 241A, 243, 245, 245A, 247, 247A, 249, 249A, 251, 253, 255A, 255D, 255F, 255G, 257, 257A, 257B, 257C, 259, 259A, 261, 263, 264, 266, 268, 270, 275, 275A, 275B, 275C, 275D, 276, 277, 277A, 277B, 277C, 278, 280, 280A, 280B, 282, 282B, 284, 286, 288, 290, 292, 292A, 294, 294A, 296, 298, 298A, 300, 304, 306, 308, 310, 312, 314, MIGDAŁOWA 5, 6, 7, 8, 10, MORELOWA 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 18, 18A, 19, 20, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 24H, 26, 26A, 28, 30, 32, 34, NA WIERZCHOWINACH 1D, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 5, 6, 6B, 6C, 7, 8, 9, 10C, 11, 12, 13, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 23, 24, 26, 29, NAD ZALEWEM 1, 1A, 8, SARNIE UROCZYSKO 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11