1.      Bała Grzegorz

Komisje:
Komisja Infrastruktury
Komisja Planowania Przestrzennego i Architektury
Kontakt:
tel.: 509 716 559
e-mail: grzegorz1574@wp.pl
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub przez e-mail
Okręg 1:
AMAZONEK 1, 1A, 2, 3, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19A, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, JANTAROWA 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, KORZENIAKA 18, 20, 61, 63, 65, KRZYŻÓWKA 5, MAJÓWNY 21, 23, 25, 25A, 29, 31, 33, 37, 37A, 39, 41, 43A, 43B, 43C, 45, 50A, 50B, 50C, 50D, 50E, 50F, 54, 54A, 56, 56A, 58, 58A, 60, 60A, 62, 64, 66, 68, 68A, 68B, 68D, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 92, NA BORACH 1, 1A, 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 6, OLSZANICKA 38, 38A, 140, 160, 172, 174, PODKAMYK 4G, 5, 6, 7, 10, 14, 16, 82, PORZECZE 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, POWSTANIA LISTOPADOWEGO 14, 38A, 63, 64, 65, 67, POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1, 2, 2C, 2CA, 2F, 2G, 2J, 2K, 2L, 2M, 4, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 10E, 10F, 12A, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 66, 68, RACZKIEWICZA 7, 8, 9, 10, 12, 12A, 13, 15, 16, 18, STRYJEŃSKIEJ 1, 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 14A, 15, 16, 17, 19, 19A, 23, SZASERÓW 3, 6, 11, 14, 14A, 15, 20 BECKA 52, 52A, 52B, 54, 58, 60, NIEZAPOMINAJEK 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 3, 5, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8, 9, 9A, 9B, 11, 11A, 11B, 15, 17, 19, 21, OLSZANICKA 6, 6A, 7B, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9F, 9G, 9H, 9I, 9J, 9K, PODŁUŻNA 3
2.     Kubacka Iwona Komisje:
Komisja Zieleni
Komisja Kultury
Kontakt:
tel.: 606 324 141
e-mail: iwo.kubacka@gmail.com
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub przez e-mail
Okręg 2:
GŁOGOWIEC 7, 10, 12A, 12B, 12C, 12D, 15, 76, 78, 80, 97, 97C, 99C, 99D, 101, 103, INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ 1, 2, 3, 9, 15, 17, 36, JAGIEŁKA 4, 6A, 6C, 6D, 8, 8A, 8B, KORZENIAKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53A, 55, 57, 59,
KOSMOWSKIEJ 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 9, 10, 10B, 10C, 11, 12, 12A, 14, 15, 15A, 16, 19, 21, 21A, 29, 35, 37, 39, 41, 43, 45, LEŚMIANA 1, 1A, 1B, 1C, 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 5B, 5BA, 5BB, 5C, 5D, 5E, 6, 6A, 7A, 8, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, MAJÓWNY 1, 2, 3, 4, 5, 6A, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14, 14A, 15, 16, 18, 19, 22, 24, 26, 26A, 28, 30, 30A, 32, 36, 36A, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, NA POLANKACH 1, 1A, 3, 4, 5, 7, NAD ŹRÓDŁEM 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, OLSZANICKA 10, 12, 12A, 13, 13A, 13B, 13D, 14, 15, 16, 17, 21, 24, 25, 25A, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33C, 34A, 34B, 34C, 34D, 41, 43, 45, 85, POD SKAŁĄ 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, POD SZAŃCAMI 1, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 9, 9A, 9B, RACZKIEWICZA 1, 1A, 3, 3D, 3E, 3F, 3K, 3U, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6F, WYŻGI 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 11, 11A, 11B, 13, 13A, 15, 16, 18, 19, 21, 21A, 23, 25, 25A, 29, 45, 45A, 49, 53

3.     Garzeł Marzena

Komisje:
Komisja Zieleni
Komisja Edukacji
Komisja Kultury
Kontakt:
tel.: 514 706 512
e-mail: marzena.garzel@interia.pl
Dyżur:
1. środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 w Klubie Kultury „Chełm”, ul. Chełmska 16
Okręg 3:
CHEŁMSKA 1, 1A, 3, 3A, 5, 5A, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 24, 24A, 25, 25A, 25B, 26, 26A, 27, 27A, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 35A, 35B, 36A, 36B, 37, 38, 38D, 39, 40, 40A, 40B, 41, 41A, 41B, 41C, 41E, 42, 42A, 43, 44, 46, 48, 48A, 50, 50A, 50B, 52, 54, 58, 60, 66, 68, 70, 76, JUNACKA 10, 10A, 10B, 12, 12A, 12B, 12C, 14, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, OLSZANICKA 3, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, ORLA 136, 140, 142, 150, 162, 171, OŚWIĘCIMSKA 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 8, 10, PRZYSZŁOŚCI 1, 2, 2B, 2C, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 18, 18B, 19, 20, 21, 47, 49, 50, 51, 52A, 54, RZEPICHY 1, 1A, 1B, 1C, 2, 3, 3A, 4, 4A, 4C, 4D, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 6B, 7, 8, 12, 14, 14A, 15, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 16, 18, 19, 20, 24, 25, 26, 26A, 26B, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 27K, 30, 30A, 30B, 30C, 31, 31D, 33, 33A, 33B, 33C, 35, 36, 37, 39, 40, 40A, 40B, 40C, 40D, 41A, 41B, 41C, 42, 43, 43A, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51A, 52, 52A, 53, 53A, 53B, 53C, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 62A, 62B, 62C, 64, ZA SKŁONEM 3, 3A, 4, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11A, 12, 12A, 12B, 12C, 13, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, ZAKAMYCZE 3, 5, 7, 9, 17, 19, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 33B, 34, 34A, 34B, 35, 35A, 35B, 35C, 36, 36A, 37A, 37B, 38, 38A, 39, 40, 40A, 40C, 40D, 40E, 40F, 40G, 41, 42, 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, 42F, 43A, 43B, 44, 44A, 44B, 45, 46, 46A, 47, 47A, 48, 49, 50, 50A, 51, 53, 53A, 53B, 54, 55, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 57, 58, 62, 64, 70, 74

4.     Mardyła Magdalena

Komisje:
Komisja Infrastruktury
Komisja Zieleni
Komisja Edukacji
Kontakt:tel.: 503 188 650
e-mail: mardylamagdalena@interia.pl
Dyżur:
Najbliższe dyżury pani Radnej zostały odwołane.
Okręg 4:
ALEJA KONAROWA 1, ASTRONAUTÓW 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 16A, 18, BAGATELA 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 10, 11, BIELAŃSKIEGO 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 23, 25, KSIĘCIA JÓZEFA 132, 134A, 144, 146, 146A, 146B, 146C, 146D, 148, 148A, 148B, 148C, 150A, 152, 152A, 152B, 154, 154A, 156, 158, 160, 162, 166A, 168, 168A, 170, 170A, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 182A, 184, 184A, 186, 186A, 186B, 188, 190, 192, 194, 196, 196A, 198A, 200, 202, 202A, 202B, 204, 204A, 204B, 206, 208, 210, 210A, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 222A, 224, 228, 311, 311B, 319, 319A, 319B, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 331A, 333, 333A, 335, 335A, 337, 337A, 337B, 337C, 339, 339A, 339B, 339C, 341, 343, 343A, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, MAĆKOWA GÓRA 3, 5, 8, MARSZAŁKA WOLSKIEGO 4, 11, 30, NA WIRACH 1, 3, 7, 9, 11, 11A, 15, 20, 21, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 33, 34, 34A, 36, 36A, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, NIEMENA 18, OKRĄG 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 14, 14A, 14B, 16, 18E, 30, 32, ORLA 64, 66, 68, 68A, 70, 71, 73, 73A, 76, 78, 79, 81, 81B, 82, 83A, 83B, 84, 85, 86A, 102, OSZUSTOWSKIEGO 3, 4, 5, 7, 9, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 31, RĘDZINA 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1G, 2, SOKOLA 49, 51, 80, 84, 86, ZAOGRODZIE 30, ZASZKOLNA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 12, 14, 16, 18, 26

5.     Markowski Jakub

Komisje:
Komisja Infrastruktury
Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych
Kontakt:

tel.: 518 753 151
e-mail: jakubmarkowskidzielnica7@gmail.com
Dyżur:
2. środa miesiąca w godz. 18.30 – 19.30 w Szkole Podstawowej nr 48, ul. Księcia Józefa 337
Okręg 5:

BAŻANCIA 12, 19, BIELAŃSKA 4, 6, 6B, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16A, 18, 18A, 18B, 20, CZAJEK 3, 4, 6, 12, 14, 16, 18, 20, CZYŻYKÓW 1, 4, 5, 6, 7, 10, DALEKA 2B, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 21, 23, DWORNA 4, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 19, 19A, 21, 21A, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 46, 46A, 48, 50, 52, 54, 56, JEMIOŁUSZEK 3, 4, 5, 6, 7, 8, KASZUBSKA 1, 2, 6, 8, 10, 12, 12A, 14, 16, 18, 18A, KRUCZA 4, 4A, 4C, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 14A, KSIĘCIA JÓZEFA 140, MIROWSKA 157A, 157B, 201, 203, NA GÓRKACH 2, 3, 4, 6, 8, 9, 14, NA GRABINACH 1, 8, 9, 10, 17, 19, ORLA 1A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 18, 20, 23, 24, 24A, 24B, 24C, 25, 26, 27, 30, 30A, 30B, 31, 33, 36, 38, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 39H, 39I, 41, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 53A, 53B, 53C, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 63, POD JANEM 3, 4, 5, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 20A, 21, 22, 23, 24A, 25, POD SZWEDEM 1, 4, 8, 11, 16, PRZEPIÓRCZA 2, 6, 7, 8, PUCHALSKIEGO 3, 5, 7, 8, 12, PUSZCZYKÓW 3, 4, 8, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 28, 45, 47, SĘPIA 1, 1A, 1B, 2, 5, 7, 8, 8A, 10, 11, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 41, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 58, SKALNA 1, 3A, 3B, 4, 5A, 5B, 5C, 5D, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 16, 16A, 19, 20, SOKOLA 2A, 4, 4A, 4B, 5, 6, 6A, 6B, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 35, 36, 39, 41, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, ZAKRĘT 1B, 2, 3, 6, 8, 8A, 10, 10A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20B, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 39, 41, 43, 45, 46, 50, 56, 60, ZAOGRODZIE 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29A, 29B, 31

6.     Górny Witold

Komisje:
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Infrastruktury
Komisja Zieleni
Kontakt:
tel.: 511 032 821
e-mail: witold.gorny@interia.pl
Dyżur:
1. wtorek miesiąca w godz. 15.30-17.00 w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18
Okręg 6:
KSIĘCIA JÓZEFA 128, 291, 291A, 291B, 291C, 293, 295A, 297, 299 BORÓWCZANA 2, 2A, 4, 6, 8, 8A, 10, DOBRZYCKIEGO 3, 5, 7, GAJÓWKA 1, 2, 3, 5, 5A, 5D, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 22, 23, 25A, 31, 33, GEN. SMORAWIŃSKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20, 22, HERZOGA 3, 5, 6, 8, 15, JODŁOWA 2, 8, 9, 10, 12, 13, 13B, 14, 14A, 14B, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25B, 26, 27, 27A, 29, 30, 31, 31A, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, KAMEDULSKA 15, 17, 17A, 17D, 19, 19A, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39A, 39B, 40, 41, 42, 42A, 43, 43A, 44, 45, 46, 46A, 47, 47A, 47B, 48, 49, 50, 50A, 51, 51A, 51B, 52, 53, 53A, 54, 54A, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66A, 68, 70, KASPRZYCKIEGO 6, 9, KOZIARÓWKA 1, 1A, 2, KSIĘCIA JÓZEFA 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104A, 108, 110, 110A, 112, 112A, 114, 118, 120, 131, 159, 165, 167, 169, 175, 179, 181, 181A, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 201A, 205, 207, 209, 211, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 261, 263, 263A, 265, 265B, 265C, 267, 267A, 269, 269A, 271, 273, 273A, 279, 281, 283, 283A, 285, 285A, 285B, 285D, 285E, 285F, 287, 289, NIETOPERZY 1, 1A, 2, 3, 5, 7, 7A, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, OLCHOWA 2, 3, 4, 5, 11, 14, 18, PRZEGORZALSKA 1, 1A, 2D, 2E, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 6, 6A, 6B, 6D, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 10A, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17B, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 26, 28, SKIBOWA 7, 7A, 9, 11, 16, SZYSZKO-BOHUSZA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, UBOCZNA 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, ZASKALE 1, 7, ŻYWICZNA 6, 8, 8A, 10

7.      Naprawski Grzegorz Komisje:
Komisja Rewizyjna
Komisja Infrastruktury
Komisja Zieleni
Komisja Planowania Przestrzennego i Architektury
Kontakt:
e-mail: grzesiekn@o2.pl
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym (nr 503 106 654) lub przez e-mail
Okręg 7:
ALEJA KASY OSZCZ. M. KRAKOWA 1, 3, 14, 16, 18, ALEJA KASZTANOWA 1, 1A, 2A, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 7B, 9, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 16A, 17, 17A, 18, 18A, 19, 21, 24, 26, ALEJA MODRZEWIOWA 1, 3, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 20, 20A, 20B, 20C, 21, 22, 23, 24, 25, 33, ALEJA SOSNOWA 1A, 2, 2A, 2B, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, ALEJA ŻUBROWA 15, 44, BODZISZKOWA 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, CISOWA 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12A, 14, 16, 18, 22, 26, JELENIOWA 1, 2, 2A, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18A, 20, 22, JONTKOWA GÓRKA 1A, 3, 4, 4A, 4B, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 12, 12A, 13, 13A, 14, 14A, 15, 15A, 16, 16A, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, KRAŃCOWA 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, KUKUŁCZA 8, LEŚNA 1, 1A, 2, 3, 4A, 5, 6, 6A, 8, 8A, 8B, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25C, ŚWIERKOWA 2, 3, 4, 4A, 6, 7, 8, 9 28 LIPCA 1943 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 9A, 11, 11A, 11B, 11C, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17C, 18, 19, 19A, 19B, 19F, 20, 21, 22, 23, 23A, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 27, 27A, 27B, 27C, 28, 29, 30, 30B, 30C, 30E, 30F, 32A, 32B, 32C, 32D, 34, 36, 38, 40, 42, 42A, 42J, 44, 44A, 46, 46D, 46E, 48, 50, CEDROWA 3, 4, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 17, LISIA 4, 4A, 6, 8, MRÓWCZANA 1, 5, 5A, PONIEDZIAŁKOWY DÓŁ 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 13, STAROWOLSKA 1, 1A, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4C, 4D, 4E, 4F, 5, 6, 6A, 6B, 6D, 7, 7A, 9, 10, 10C, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 17A, 17B, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 19A, 19C, 19D, 20, 20A, 20C, 22, 22B, 23, 23A, 23B, 24, 25, 25A, 25B, 26, 28, 31

8.      Jakubowski Krzysztof

Komisje:
Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych
Komisja Planowania Przestrzennego i Architektury
Komisja Kultury
Kontakt:
tel.: 502 045 515
Dyżur:
2. wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 17.00 w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18
Okręg 8:
ALEJA KASZTANOWA 47A, 47B, 47C, 49, 53, 53A, 54, 54A, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 63A, 63B, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 71A, 71B, 72, 73, 74, 76, 76A, 76B, 78, 80, BARANIECKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, CHEŁMSKA 2, 2A, 4, 4A, 6, 8, 10, 12, 14, CHWISTKA 1, 1B, 3, 5, 7, 8, 8B, 9, 10, 12, 14, 15, 16, GRABOWA 2, 4, 6, 12, 14, 14A, 14B, 16, 18, 20, 22, 24, 26, JUNACKA 7, RYSI STOK 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, WILCZY STOK 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, WIOSENNA 1, 1A, 2, 3, 4A, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6H, 6I, 6J, 6K, 6L, 6M, 6N, 6P, 6R, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 9, 10, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 10I, 10J, 10K, 10L, 10P, 12, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 20, 22, ZIELONY DÓŁ 1, 1A, 3, 3A, 3B, 5, 5A, 7, 15 ALEJA KASZTANOWA 21B, 23, 25, 27, 27A, 27B, 28A, 28B, 28C, 29, 30, 31A, 31B, 32, 32A, 32B, 32C, 33, 35, 36, 37, 37A, 40, 41, 41A, 41B, 42, 42A, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 46, 46A, 46B, 48, 48A, 50, 50A, 52D, 52E, ALEJA PANIEŃSKICH SKAŁ 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 8A, 9, 10, 18, 19, ESTREICHERÓW 1, 3, 3A, 5, 7, 11, 13, 17, 19,
GRABOWA 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 15, 19, 21, HALKI 2, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, KOPALINA 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 21, KOTLARCZYKÓW 3, 4, 5, 7, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 28, ŁAZARSKIEGO 5, NITSCHA 1, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, SARNIE UROCZYSKO 1, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29
9.      Jakubowski Tomasz Komisje:
Komisja Infrastruktury
Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych
Kontakt:
e-mail: tjakub256@gmail.com
Dyżur:
ostatni czwartek miesiąca w godz. 10.00 – 11.00 w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18
Okręg 9:
BECKA 15E, 17, 17A, 19, 25, 27, 29, 29A, 29B, 41, 43, 49, 49A, 49B, 49C, 51, 53, 53H, 53J, 53N, 55, 55F, 55G, 55LA, 55LB, 57, CZECHA 14, 15, 15A, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 33, 33A, KRÓLOWEJ JADWIGI 279, 279A, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 295A, 297, 297A, 297B, 297C, 297D, 299, 299A, 299B, 299C, 299D, 299E, 299F, 299G, 301, 303, 303A, 303B, 303D, 303E, 303F, 305, 307, 307F, 307G, 307H, 307I, 307J, 307K, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 325B, 325D, 327, MALOWNICZA 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, MARYNARSKA 45, 45A, 45B, 45C, 47, 47A, 49, 51, 53, 53A, 53U, 55, 57, 57A, 57B, NAD ZALEWEM 2E, 4, 4F, 4G, 4H, 4I, 4J, 4K, 4L, 4Ł, 4M, 4S, 4T, 4TA, 4U, POD STOKIEM 3, 5, 6, 7, 9, 11A, 15, 15A, 17, 19, 19C, 19E, 21, 23, 23A, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, PODŁUŻNA 51, PYLNA 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 3, 4, 4B, 6, 6D, 8, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 14F, 14G, 14K, 21B, 21C, 22, 25A, 28, 33, 34, 35, 36, 37, 52, 54, 58, 62, 64, 64A, 64C, 66 BODZISZKOWA 2, DOLINA 2, 3, 4A, 4B, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, KRÓLOWEJ JADWIGI 227, 229, 231, 231A, 231B, 233, 233A, 235, 235A, 237, 239, 241, 241A, 243, 245, 245A, 247, 247A, 249, 249A, 251, 253, 255A, 255D, 255F, 255G, 257, 257A, 257B, 257C, 259, 259A, 260, 261, 262, 262A, 262B, 263, 264, 266, 268, 270, 275, 275A, 275B, 275C, 275D, 276, 277, 277A, 277B, 277C, 278, 280, 280A, 280B, 282, 282A, 282B, 284, 286, 288, 290, 292, 292A, 294, 294A, 296, 298, 298A, 300, 304, 306, 308, 308A, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 328A, 330, MIGDAŁOWA 4, 5, 6, 7, 8, 10, MORELOWA 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 16, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 24H, 26, 26A, 28, 30, 32, 34, NA WIERZCHOWINACH 1B, 1C, 1D, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 9, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 12, 13, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 23, 24, 26, 27, 27A, 27B, 29, NAD ZALEWEM 1, 1A, 8

10.      Mach Julia

Komisje:
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Zieleni
Komisja Edukacji
Kontakt:
tel.: 792 425 525
e-mail: julka.mach@gmail.com
Dyżur:
po posiedzeniu Komisji Zieleni, o godz. 19.00, w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18 (terminy komisji w 2019 r.: 4.02, 4.03, 1.04, 6.05, 3.06, 1.07, 19.08, 2.09, 7.10, 4.11, 2.12)
Okręg 10:
AGRESTOWA 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, JESIONOWA 1A, 3, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 11, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 12, 12A, 13, 13B, 13C, 14, 15, 15A, 15B, 15E, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21, 22, 24, KOGUCIA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 10, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, KRÓLOWEJ JADWIGI 215, 217, 217A, 217B, 217C, 219, 219A, 219B, 221, 221A, 223, 223A, 223B, 225, 248, 250, 252, 252A, 254 BERBERYSOWA 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, BIELAKA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, CIECHANOWSKIEGO 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 30, CZEREMCHOWA 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, KOŁO STRZELNICY 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22A, 24, 26, 28, 50, 52, 54, KOPERY 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, KORBUTOWEJ 4, 4A, 4B, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26A, 26B, 28, 30, 30B, 32, 32A, 32B, 34, 36, 36C, 38, 38A, 40, 42, 42A, 46, 48, 58A, 58B, 58C, 58D, 58E, 58F, KRÓLOWEJ JADWIGI 187, 189, 189A, 189B, 191, 193, 193A, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 209A, 211, 213, 220, 228, 230, 232, 234, 236, 236A, 238, 240, 242, 244, 246, NASZA 11, 12, 14, POD SULNIKIEM 4, 4A, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, PODŁĄCZE 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 43, 44, PORĘBA 1, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 22, 24, 24A, 25, 26, 28A, 28B, 30, 32, 34, 34A, 36, 38, 40, ROBLA 1, 2, 2A, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, ROGALSKIEGO 1, 3, 7, 7A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19A, 21, 23, 25, 26, 27, 30, 34, 35, 36, 37, 41
11.      Kwarciak Krzysztof

Komisje:
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Infrastruktury
Komisja Zieleni
Komisja Planowania Przestrzennego i Architektury
Kontakt:
tel.: 695 688 703
e-mail: krzysztof@kwarciak.eu
Dyżur:
3. wtorek miesiąca w godz. 15.30 – 17.00 w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18
Okręg 11:
BĄKOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, BOROWEGO 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 13, 14, 14A, 15, 17, 22, 22A, 23B, 24, 25, 27, 29, 41, 41A, 41B, 45, KRÓLOWEJ JADWIGI 161A, 163, 163A, 165, 165A, 167, 167A, 167B, 169, 175, 177, 181, 185, 186A, 190A, 190B, 190C, 190D, 190E, 190F, 190G, 190I, 190J, 190K, 192, 192A, 194, 194A, 194B, 194C, 194D, 194E, 194F, 194G, 198, 200, 200A, 202, 206, 208, KRZYWICKIEGO 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, LAJKONIKA 2, 8, 10, 12, 17, 19, 21, 23, MYDLNICKA 10, 12, 20, 30, PĘKSZYCA-GRUDZIŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 25A, 26, 26A, 27, 28, 28A, 28B, 29, 30, 32, 34, 36, PIASTOWSKA 20, POD SIKORNIKIEM 2, 4, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 27A, 27B, 28, 29, 30, 30A, 30B, 31, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 43, 43A, 44, 44A, 44B, 44C, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 65, STRZELNICA 1, 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, WYROBKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, WYRWY-FURGALSKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, ZŁOTA 1, 1A, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 3, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 21, 23 EMAUS 44, 44B, 45, 45A, 53, 55, 55Y, 55Z, 57, 57A, KORZENIOWSKIEGO 1, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 19, 19A, 19B, 20, 21, 21B, 21C, 21D, 23, 23A, 23I, 24, 25, 25A, 26A, 26B, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 27F, 27G, 27H, 27I, 27J, 27K, 27L, 28, 29, 29C, 29D, 29K, 30, 31, 33, 33A, 34, 35, 35B, 36, 37, 37A, 39, 39A, KRÓLOWEJ JADWIGI 137A, 137C, 139, 139A, 139B, 141, 141A, 143, 143A, 145, 147, 151, 151A, 153, 153A, 153B, 153C, 153E, 162A, 164, 166, 168, 168A, 168B, 168C, 170, 170A, 170B, 172, 172A, 174, 176, 178, 178A, 180, 182, 182A, 182B, 182C, 184, ODYŃCA 1, 2, 3, 5, ROMERA 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9A, 10, 10A, 10B, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, TONDOSA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10

12.      Filipiak Szczęsny

Komisje:
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Kultury
Kontakt:
tel.: 502 299 797
e-mail: secesja2@gmail.com
Dyżur:
czwartek w godz. 12.00 – 14.00 w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18
Okręg 12:
ALEJA MAŁECKIEGO 18, DOKTORA KUDLIŃSKIEGO 3, 5, 7, DOKTORA OWCY-ORWICZA 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, EMAUS 29, 31, 32, 32A, 33, 33A, 33C, 34, 35, 35A, 35AB, 35AC, 35B, 35C, 35D, 35E, 35F, 35G, 35H, 35I, 35J, 35K, 35L, 36, 36A, 36B, 36C, 37, 39, 40, 42, 42A, 43, FABIJAŃSKICH 3, 5, 6, 6A, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, GANDHIEGO 3, 4, HOFMANA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 9A, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30A, 32, 34, KRÓLOWEJ JADWIGI 84, 86, 88, 89, 91A, 91B, 91C, 91D, 92, 93, 94, 95, 95A, 96, 97, 97A, 97B, 97C, 97D, 97E, 98, 98A, 99, 99A, 100, 100A, 100B, 100C, 101, 101A, 101B, 101C, 102, 103, 103A, 103B, 103C, 103D, 104, 105, 105A, 105B, 106, 106A, 107A, 107B, 107C, 108A, 109A, 109B, 110, 111B, 111C, 113, 116, 116A, 118A, 118B, 118C, 119, 119A, 120, 120A, 120B, 122, 122A, 122B, 122C, 123, 124, 124A, 124B, 124C, 125, 126, 126B, 126C, 127, 128, 128A, 129A, 130, 130A, 130B, 131, 132, 132A, 133, 134A, 134B, 135, 136, 136A, 136B, 136C, 137, 138, 138A, 138B, 140, 140A, 142, 142A, 144, 144A, 144B, 146, 146A, 148, 148A, 150, 150A, 152, 152A, 154, 154A, 154B, 156, 156A, 156B, 158, 162, LESZCZYNOWA 2, 4, 5, 6, 6A, 7A, 7B, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, LUDWIKA WĘGIERSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, PIASTOWSKA 1, 1A, 2, 3, 4, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 9, 10, 11, 11A, 15, PRZEGON 10, 10A, 12, 14, 14A, 14B, 16, 20, 22, SAWICKIEGO 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 2, 2A, 2B, 2D, 2E, 2F, 2G, 2H, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 5, 5A, 6, 8, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 20, 22, SŁONECZNIKOWA 2, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 10, 10A, 12, 12A, 14, ZIMORODKÓW 3, 6
NA BŁONIACH 7

13.      Chyc – Sobczyk Agnieszka Komisje:
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Sportu
Komisja Edukacji
Komisja Kultury
Kontakt:
tel.: 794 024 497
e-mail: agachyc@gmail.com
Dyżur:
1. środa miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18
Okręg 13:
BRUZDOWA 5, KAMEDULSKA 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15A, 18, KSIĘCIA JÓZEFA 84, 115B, 117, 119, 121, 121A, 123, 123B, 125, 125A, 125B, 125C, 125D, 125E, 125F, 129, PAJĘCZA 4, 6, RYBNA 5, 5A, 5B, 7, 8, 14, 16, 16A, 16D, 18, 22, 30, WINOWCÓW 3, 5, 7, 9 ALEJA WASZYNGTONA 6, 8, ANCZYCA 1, 3, 5, 7, 9, 11, BENEDYKTOWICZA 5, 46, BIAŁE WZGÓRZE 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, DO PRZYSTANI 12, 28, 29, GONTYNA 1, 2, 3, 4, 5, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, KSIĘCIA JÓZEFA 1, 6, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 24A, 25, 27, 29, 29A, 31, 31A, 32, 32A, 35, 35A, 37, 39, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 54A, 55, 55A, 57, 57A, 59, 61, 61A, 63, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 71, 71A, 73, 75, 75A, 75B, 77, 79, 81, 85, 87B, 87C, 89, 89A, 91, 95, 97, 101, 103, 103B, 105, 105A, 107, 109, 109A, 109B, 111, 111A, 113, 115, MALCZEWSKIEGO 31, 43, 45, 47, 47A, POLNYCH KWIATÓW 5, 9, 11, 14, 17, 17A, 26, 30A, ŚWIĘTEJ BRONISŁAWY 2, 2A, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23A, 24, 26, UKRYTA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, WIOŚLARSKA 1, 19, 24A, WODOCIĄGOWA 4, 5, 8E, 10, 10A, 12, 12A, 12B, 12C, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 25B, 27, 28,
30, 30A, 31, 32, 32A, 34, 35, 36, 37, 37B, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 50, 52, 54, 56

14.      Sikora Marek

Komisje:
Komisja Infrastruktury
Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych
Komisja Sportu
Komisja Planowania Przestrzennego i Architektury
Kontakt:
tel.: 502 730 496
e-mail: mareksikora79@gmail.com
www.facebook.com/dlazwierzynca
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub przez e-mail
Okręg 14:
DROŻYNA 5, 9, 10, EMAUS 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9A, 10, 12, 13, 14, 14A, 15, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 27, 27A, 27B, 28A, 28B, GRYFITY 2, 3, 4, 6, 8, KRÓLOWEJ JADWIGI 3, 4, 7, 7A, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 29, 30, 30A, 31, 32A, 32B, 32C, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 37A, 37B, 37C, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44A, 46, 46A, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54A, 56, 56A, 56B, 56C, 57, 58, 58B, 58C, 59, 59A, 60, 61, 62, 63, 64, 64A, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 74A, 76, 76A, 76B, 77, 78, 79, 81, MALCZEWSKIEGO 3, 4, 9, 12, ZAŚCIANEK 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12A, 12B, 14, 16, 16A, 16C, 18, 18A KOŚCIUSZKI 88

15.      Kowalski Paweł

Komisje:
Komisja Rewizyjna
Komisja Infrastruktury
Komisja Edukacji
Kontakt:
e-mail: kowalski.radny@gmail.com
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie przez e-mail
Okręg 15:
ALEJA MARSZAŁKA FOCHA 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 39B, 40, 42, FAŁATA 9, 11, 12, 13, 14, KASZTELAŃSKA 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 43A, 43B, 43C, 43D, 45, 47, 51, MLASKOTÓW 4B, 6, 10, 10A, SALWATORSKA 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35A, WYCZÓŁKOWSKIEGO 1, 3, 5, 7, 8, 10, 10A, 12, 14

16.      Hawranek Andrzej

Komisje:
Komisja Rewizyjna
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Sportu
Kontakt:
tel.: 501 048 215
e-mail: hawran12@gmail.com
Dyżur:
1. środa miesiąca w godz. 18.30 – 19.30 w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18
Okręg 16:
ALEJA MARSZAŁKA FOCHA 24, 25, 26, 27, FAŁATA 2, 2A, 2B, 4, 4/I, 4/II, 4/III, 6, KRASZEWSKIEGO 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, PRUSA 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, SALWATORSKA 11, 11A, 11B, 13, 15 KRASZEWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, SALWATORSKA 8, 10, 12, 14, 16

17.      Milej Jerzy

Komisje:
Komisja Rewizyjna
Komisja Infrastruktury
Komisja Edukacji
Kontakt:
tel.: 600 474 202
e-mail: jmilej@wp.pl
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub przez e-mail
Okręg 17:
PRUSA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, SALWATORSKA 18, 20, 22 SENATORSKA 13, 15, 17, 19, 21 MLASKOTÓW 1, 2A, 3, 5, 7, 9, SENATORSKA 18, 18A, 23, 24, 25, 26, 27, 35, 39

18.      Tumidajski Maciej

Komisje:
Komisja Infrastruktury
Komisja Edukacji
Komisja Planowania Przestrzennego i Architektury
Kontakt:
e-mail: maciej@tumidajski.pl
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie przez e-mail
Okręg 18:
DOJAZDOWA 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 7A, FLISACKA 3, 3A, 4, JASKÓŁCZA 2, 3, 4, 6, KOMOROWSKIEGO 1, 1-3, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, KOŚCIUSZKI 1, 3, 5, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47A, 48, 49, 50, 51, 52A, 52B, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 82, 84, 86, SYROKOMLI 2

19.      Kajfasz Paweł

Komisje:
Komisja Infrastruktury
Komisja Zieleni
Komisja Edukacji
Kontakt:
tel.: 505 930 867
e-mail: pkajfasz@op.pl
Dyżur:
Możliwość spotkania w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18, po kontakcie telefonicznym lub przez e-mail
Okręg 19:
ROTMISTRZA DUNIN-WĄSOWICZA 24, 26, WŁÓCZKÓW 20, 22 BORELOWSKIEGO-LELEWELA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, MORAWSKIEGO 5, PLAC NA STAWACH 1, 3, 7, SENATORSKA 4A, STACHOWICZA 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, TATARSKA 3, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 14, WŁÓCZKÓW 2, 3, 4, 6, 6A, 8, 10, 11A, 12, 18

20.      Hawranek Andrzej Maria

Komisje:
Komisja Rewizyjna
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Kontakt:
tel.: 507 315 066
e-mail: anha71@gmail.com
Dyżur:
Możliwość spotkania w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18, po kontakcie telefonicznym lub przez e-mail
Okręg 20:
FILARECKA 1, 2, 2A, 2B, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17A/B, 17B, 18, 19, 20, 20A, 21, 23, 24, 26, ŁOWIECKA 2, 3, 5, ROTMISTRZA DUNIN-WĄSOWICZA 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20/I, 20/II, 20/III, 22, SALWATORSKA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, SENATORSKA 1, 3, 5, 7, 9

21.      Kapusta Marcin

Komisje:
Komisja Zieleni
Komisja Edukacji
Kontakt:
e-mail: marcinkapusta@interia.pl
Dyżur:
przed posiedzeniem Komisji Zieleni, o godz. 17.45, w siedzibie Rady Dzielnicy VII, ul. Prusa 18 (terminy komisji w 2019 r.: 4.02, 4.03, 1.04, 6.05, 3.06, 1.07, 19.08, 2.09, 7.10, 4.11, 2.12)
Okręg 20:
ALEJA KRASIŃSKIEGO 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24A, 24B, 26, 28, 30, 32, MORAWSKIEGO 10, 12, ROTMISTRZA DUNIN-WĄSOWICZA 2, 4, 6, SYROKOMLI 1, 3, 5, 7, 11, 11A, 15, 17, 19A, 19B, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, UJEJSKIEGO 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, 13, 15 SYROKOMLI 10, 12, 14, 16, 18, 20, UJEJSKIEGO 2A, 4, 6, 8, 10, 12