Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Posiedzenia, godz.18:30, 13.01, 3.02, 3.03, 7.04, 5.05, 2.06, 7.07, 4.08, 8.09, 6.10, 3.11, 8.12Nagranie Komisji Komunikacji Społecznej – luty 2021

Skład komisji:
Szczęsny Filipiak
Witold Górny
Andrzej Hawranek
Andrzej Maria Hawranek
Krzysztof Kwarciak
Julia Mach
Grzegorza Naprawski – przewodniczący
Komisja Infrastruktury
Posiedzenia, godz. 18:30, 5.01, 2.02 (19.30), 2.03, 6.04, 4.05, 1.06, 6.07, 3.08, 7.09, 5.10, 2.11, 7.12

Nagranie Komisji Infrastruktury – luty 2021

Skład komisji:
Grzegorz Bała
Marek Boroń
Witold Górny
Tomasz Jakubowski – przewodniczący
Paweł Kajfasz
Paweł Kowalski
Krzysztof Kwarciak
Magdalena Mardyła
Jakub Markowski
Jerzy Milej
Grzegorz Naprawski
Marek Sikora
Maciej Tumidajski

Komisja Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych
Posiedzenie, godz. 17:30, 5.01, 3.02, 3.03, 7.04, 5.05, 2.06, 7.07, 4.08, 8.09, 6.10, 3.11, 1.12Nagranie Komisji Bezpieczeństwa – luty 2021

Skład komisji:
Marek Boroń
Krzysztof Jakubowski
Tomasz Jakubowski
Jakub Markowski – przewodniczący
Marek Sikora

Komisja Sportu
Posiedzenie, godz. 18.00, 13.01, 3.02, 3.03, 7.04, 5.05, 2.06, 7.07, 4.08, 8.09, 6.10, 3.11, 8.12Nagranie Komisji Sportu – luty 2021

Skład komisji:
Witold Górny
Andrzej Hawranek – przewodniczący
Marek Sikora

Komisja Zieleni
Posiedzenie, godz. 18.20, 11.01, 1.02, 1.03, 12.04, 10.05, 7.06, 5.07, 6.09, 4.10, 8.11, 6.12Nagranie Komisji Zieleni – luty 2021

Skład komisji:
Marek Boroń
Marzena Garzeł
Paweł Kajfasz
Marcin Kapusta
Iwona Kubacka
Krzysztof Kwarciak
Julia Mach – przewodnicząca
Magdalena Mardyła
Grzegorz Naprawski

Komisja Edukacji
Posiedzenie, godz. 19.00, 18.01 (18.00), 1.02, 1.03, 12.04, 10.05, 7.06, 5.07, 16.08, 6.09, 4.10, 8.11, 6.12
Skład komisji:
Marzena Garzeł
Paweł Kajfasz – przewodniczący
Marcin Kapusta
Paweł Kowalski
Julia Mach
Magdalena Mardyła
Jerzy Milej
Maciej Tumidajski
Komisja Planowania Przestrzennego i Architektury
Posiedzenie, godz.18.00, 7.01, 4.02

Nagranie Komisji Planowania – luty 2021

Skład komisji:
Grzegorz Bała
Krzysztof Jakubowski
Krzysztof Kwarciak
Grzegorz Naprawski
Maciej Tumidajski

Komisja Kultury
Posiedzenie, godz. 17.00, 11.01, 1.02, 1.03, 12.04, 10.05, 7.06, 5.07, 16.08, 6.09, 4.10, 8.11, 6.12
Skład komisji:
Szczęsny Filipiak
Marzena Garzeł – przewodnicząca
Krzysztof Jakubowski
Iwona Kubacka
Komisja Rewizyjna
Posiedzenia w miarę potrzeb
Skład komisji:
Andrzej Hawranek
Andrzej Maria Hawranek
Paweł Kowalski
Jerzy Milej – przewodniczący
Grzegorz Naprawski