Wakacje z kulturą

Lato w mieście nie musi być nudne! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tegorocznych Wakacji z Kulturą w Klubie Kultury Przegorzały. Z nami spędzisz czas twórczo i bezpiecznie. Przygotowaliśmy różnorodne zajęcia dla kilku grup wiekowych:

– PRZYGODA Z PODOBRAZIEM – warsztaty malarskie z elementami historii sztuki dla dzieci i młodzieży. Wakacyjne wariacje z płótnem, szpachelką i farbą dla małych wielbicieli sztuki i dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji się przekonać, że malarstwo to świetna zabawa!

Terminy:
I tydzień: 30.06 – 3.07
II tydzień: 6.07 – 10.07
III tydzień: 14.07 – 17.07
IV tydzień: 24.08 – 28.08

Warsztaty prowadzone w godz. 9:00 – 13:00

Cena: 40 zł/ dzień

– MOVE YOUR LANGUAGE – letnia szkoła angielskiego. Okazja by wykorzystać wakacyjną aurę i w swobodnej atmosferze podszkolić język obcy. Zajęcia skierowane w szczególności dla tych, którzy chcą przygotować się do testów ósmoklasisty.

Terminy zajęć do uzgodnienia z instruktorką.

– KREATYWNE STUDIO WOKALNE – indywidualne zajęcia wokalu obejmujące m.in. szkolenie głosu i przygotowanie do tworzenia własnych piosenek.

Terminy zajęć do uzgodnienia z instruktorką.

– WAKACYJNA AKADEMIA PLASTYCZNA – spotkania ze sztuką prowadzone indywidualnie (dzieci) lub w kameralnych grupach (dorośli)

Terminy zajęć do uzgodnienia z instruktorką

– JOGA NA TRAWCE – letnie relaksacyjne sesje jogi prowadzone w naszym ogrodzie.

Termin: środy, godz. 18:00 przy dobrej pogodzie. W przypadku dużego zainteresowania możliwość organizacji zajęć dwa razy w tygodniu.

Wszystkie informacje oraz zapisy na naszej stronie internetowej:
https://przegorzaly.dworek.eu/

Zajęcia będą odbywały się ze szczególnym zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego ustalonego dla instytucji kultury. Wasze zdrowie jest najważniejsze!