Zwierzyniecki Spacer Detektywistyczny w 30. Finale WOŚP

Białe tło, złota ramka, tekst

Zapewnić dzieciom wspaniałą przygodę i pokazać miasto od mniej znanej strony, a jednocześnie wesprzeć największą ogólnopolską akcję charytatywną? Jest na to sposób. Klub Kultury Przegorzały i Radni  Dzielnicy VII Zwierzyniec grają razem dla WOŚP, zapraszając rodziny z dziećmi do licytowania zaproszeń na Zwierzyniecki Spacer Detektywistyczny śladami zabytkowych willi, dworów i zamczysk w krakowskich Przegorzałach.

Spacer detektywistyczny to połączenie zwiedzania z grą miejską, moderowaną przez licencjonowanego przewodnika. W czasie spaceru dzieci wcielają się w rolę tropicieli zagadek i wspólnie prowadzą śledztwo oparte na faktach historycznych.
Na aukcję wystawione zostały zaproszenia dla jednego, dwójki, trójki lub czwórki dzieci w wieku 6-10 lat. Dzieciom towarzyszyć mogą opiekunowie. Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca 2022 (sobota) i poprowadzi je Łucja Malec-Kornajew – przewodniczka krakowska, znana jako „Pani Fishka”, organizatorka Dziecięcego Biura Detektywistycznego.

Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na wsparcie fundacji WOŚP, która w tym roku zbiera środki dla diagnostyki i leczenia okulistyki dziecięcej.

Więcej informacji i linki do aukcji w serwisie Allegro można znaleźć na stronie WWW i w mediach społecznościowych Klubu Kultury Przegorzały.