1. Rozpędzik Anna
|
Komisje:
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego
Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej
Kontakt:
e-mail: a.rozpedzikdz7@gmail.com
tel. 736 340 842
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub przez email w siedzibie Fundacji Człowiekowi-Człowiek, ul. Majówny 62 wejście od ul. Raczkiewicza.
Okręg 1:
AMAZONEK 1, 1A, 2, 3, 5, 6, 6A, 7, 7A, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19A, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, JANTAROWA 1, 1A, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 15, 15A, 16, KORZENIAKA 18, 20, 61, 63, 65, KRZYŻÓWKA 5, MAJÓWNY 21, 23, 25, 25A, 29, 31, 33, 37, 37A, 39, 41, 43A, 43B, 43C, 45, 50A, 50B, 50C, 50D, 50E, 50F, 54, 54A, 56, 56A, 58, 58A, 60, 60A, 62, 64, 66, 68, 68A, 68B, 68D, 68E, 70, 72, 74, 76, 76A, 76B, 78, 80, 82, 84, 88, 92, NA BORACH 1, 1A, 2, 2A, 3, 4, 4A, 5, 6, OLSZANICKA 11B, 11C, 38, 38A, 140, 158, 160, 172, 174, PODKAMYK 3, 3A, 3B, 3C, 3D, 3E, 4E, 4G, 5, 6, 7, 10, 14, 16, 82, PORZECZE 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, POWSTANIA LISTOPADOWEGO 14, 38A, 63, 64, 65, 67, POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1, 2, 2C, 2CA, 2D, 2DA, 2E, 2EA, 2F, 2G, 2J, 2K, 2L, 2M, 4, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 10E, 10F, 12A, 12D, 14, 16, 18, 19, 24, 26, 53, 66, 68, 68A, 87, RACZKIEWICZA 7, 8, 9, 10, 12, 12A, 13, 15, 16, 18, 20, STRYJEŃSKIEJ 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, 14A, 15, 15A, 16, 17, 17A, 19, 19A, 23, SZASERÓW 1, 3, 5, 6, 11, 14, 14A, 15, 18, 20, BECKA 52, 52A, 52B, 52C, 52D, 54, 54A, 58, 60, NIEZAPOMINAJEK 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 3, 5, 7, 7A, 7B, 7C, 7D, 7E, 8, 9, 9A, 9B, 11, 11A, 11B, 15, 17, 19, 21, OLSZANICKA 6, 6A, 7B, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 8G, 8H, 9A, 9B, 9C, 9D, 9E, 9F, 9G, 9H, 9I, 9J, 9K, PODŁUŻNA 3
|
2. Kubacka Iwona |
Komisje:
Komisja Infrastruktury i Planowania
Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego
Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej
Kontakt:
e-mail: iwokubacka@gmail.com
tel. 606 324 141
Dyżur:
Możliwość spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub przez e-mail.
Okręg 2:
GŁOGOWIEC 7, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 10, 12A, 12B, 12C, 12D, 12E, 15, 17, 21C, 21D, 72, 74, 76, 78, 80, 95A, 95B, 95C, 95D, 95E, 97, 97C, 97D, 97E, 97F, 99C, 99D, 99E, 99F, 101, 103, INSUREKCJI KOŚCIUSZKOWSKIEJ 1, 2, 2A, 3, 9, 13, 13A, 15, 17, 24, 36, JAGIEŁKA 4, 6, 6A, 6C, 6D, 7, 8, 8A, 8B, 9, 9A, 9B, 9C, KORZENIAKA 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 53A, 55, 57, 59, KOSMOWSKIEJ 2, 3, 4, 5, 5A, 7, 9, 10, 10B, 10C, 11, 12, 12A, 14, 15, 15A, 16, 19, 21, 21A, 29, 35, 37, 39, 39B, 41, 43, 45, LEŚMIANA 1, 1A, 1B, 1C, 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 5B, 5BA, 5BB, 5C, 5CA, 5D, 5E, 6, 6A, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, MAJÓWNY 1, 2, 3, 4, 5, 6A, 7, 8, 9, 10, 10A, 11, 12, 12A, 12B, 13, 14, 14A, 14B, 15, 16, 18, 19, 22, 24, 26, 26A, 28, 30, 30A, 32, 32A, 36, 36A, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, NA POLANKACH 1, 1A, 3, 4, 5, 7, NAD ŹRÓDŁEM 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, OLSZANICKA 10, 12, 12A, 13, 13A, 13B, 13D, 14, 15, 16, 17, 21, 24, 25, 25A, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 33C, 34, 34A, 34B, 34C, 34D, 34E, 34F, 41, 43, 45, 85, POD SKAŁĄ 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, POD SZAŃCAMI 1, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 9, 9A, 9B, POWSTANIA STYCZNIOWEGO 89, RACZKIEWICZA 1, 1A, 3, 3D, 3E, 3F, 3K, 3U, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6F, 6K, WYŻGI 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 11, 11A, 11B, 13, 13A, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 21A, 23, 25, 25A, 29, 35, 45, 45A, 49, 53, 59, 61, 61A, 63
|
3. Nizioł Dagmara
|
Komisje:
Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej
Komisja Edukacji
Kontakt:
e-mail: niziol.dagmara7@gmail.com
tel. 504 822 904
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub przez e-mail.
Okręg 3:
WYŻGI 55, CHEŁMSKA 1, 1A, 3, 3A, 5, 5A, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 22, 22A, 22B, 23, 23A, 24, 24A, 25, 25A, 25B, 26, 26A, 27, 27A, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 35A, 35B, 36A, 36B, 37, 38, 38A, 38D, 39, 40, 40A, 40B, 41, 41A, 41B, 41C, 41E, 41F, 41G, 41H, 42, 42A, 43, 44, 46, 46A, 48, 48A, 50, 50A, 50B, 52, 54, 58, 60, 66, 68, 70, 76, JUNACKA 10, 10A, 10B, 12, 12A, 12B, 12C, 14, 15, 15A, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, OLSZANICKA 1, 3, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5E, ORLA 136, 138, 138A, 140, 142, 150, 162, 164, 171, OŚWIĘCIMSKA 2A, 3, 3A, 4, 4A, 5, 6, 8, 10, PRZYSZŁOŚCI 1, 2, 2B, 2C, 3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 18, 18B, 19, 20, 21, 24, 26, 47, 49, 50, 51, 52A, 54, RZEPICHY 1, 1A, 1B, 1C, 2, 3, 3A, 4, 4A, 4C, 4D, 4E, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 6, 6A, 6B, 7, 8, 12, 14, 14A, 15, 15B, 15C, 15D, 15E, 15F, 16, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 21D, 21E, 21F, 21G, 21H, 21J, 21K, 24, 25, 26, 26A, 26B, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27E, 27G, 27J, 30, 30A, 30B, 30C, 31, 31D, 32, 32A, 32B, 33, 33A, 33B, 33C, 35, 35A, 36, 37, 39, 40, 40A, 40B, 40C, 40D, 41A, 41B, 41C, 42, 43, 43A, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51A, 52, 52A, 53, 53A, 53B, 53C, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 62A, 62B, 62C, 64, ZA SKŁONEM 3, 3A, 4, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11A, 12, 12A, 12B, 12C, 13, 14, 14A, 14B, 15, 15A, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, ZAKAMYCZE 3, 5, 7, 9, 17, 19, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 31A, 32, 32A, 32B, 33, 33B, 34, 34A, 34B, 35, 35A, 35B, 35C, 36, 36A, 37A, 37B, 38, 38A, 39, 40, 40A, 40C, 40D, 40E, 40F, 40G, 41, 42, 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, 42F, 43A, 43B, 44, 44A, 44B, 44C, 44F, 45, 46, 46A, 47, 47A, 48, 49, 50, 50A, 51, 53, 53A, 53B, 54, 55, 55B, 55C, 55D, 55E, 55F, 57, 58, 62, 64, 70, 74, 74A, 76A, 78, 78A, 78B, 78C,
|
4. Mardyła Magdalena
|
Komisje:
Komisja Infrastruktury i Planowania
Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej
Kontakt:
e-mail: mardylamagdalena@interia.pl
tel. 887 202 755
Dyżur:
Możliwość spotkania po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Okręg 4:
ALEJA KONAROWA 1, ALEJA WĘDROWNIKÓW 2, ASTRONAUTÓW 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 12, 12B, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 16A, 18, BAGATELA 3, 4, 5, 6, 6A, 7, 9, 10, 11, INŻ. BIELAŃSKIEGO 5, 6, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 29, KSIĘCIA JÓZEFA 132, 134A, 144, 144A, 144B, 146, 146A, 146B, 146C, 146D, 148, 148A, 148B, 148C, 150, 150A, 152, 152A, 152B, 154, 154A, 156, 158, 160, 162, 166A, 168, 168A, 170, 170A, 170B, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 182A, 184, 184A, 186, 186A, 186B, 188, 190, 192, 194, 196, 196A, 198A, 200, 202, 202A, 202B, 204, 204A, 204B, 206, 208, 210, 210A, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 222A, 224, 228, 230, 230A, 230B, 230C, 230D, 230E, 230F, 230G, 230H, 230J, 230K, 230L, 311, 311B, 319, 319A, 319B, 321, 323, 325, 327, 329, 331, 331A, 333, 333A, 335, 335A, 337, 337A, 337B, 337C, 339, 339A, 339B, 339C, 341, 343, 343A, 345, 347, 349, 351, 353, 355, 357, 359, 361, 363, 365, 367, 369, 371, 373, 375, 377, 379, MAĆKOWA GÓRA 3, 5, 7, 8, MARSZAŁKA WOLSKIEGO 4, 11, 16D, 26, 30, 36, 38, 42, NA WIRACH 1, 3, 7, 9, 11, 11A, 15, 20, 21, 23, 24, 28, 29, 30, 31, 32, 32A, 33, 34, 34A, 35, 36, 36A, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60A, 60B, 62, 62A, 62B, 64, NIEMENA 18, OKRĄG 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 18A, 18E, 24, 30, 32, ORLA 64, 66, 68, 68A, 70, 71, 73, 73A, 76, 78, 79, 81, 81B, 82, 83A, 83B, 84, 85, 86, 86A, 86B, 88, 102, OSZUSTOWSKIEGO 3, 4, 5, 7, 9, 11, 15, 19, 21, 23, 25, 27, 27A, 31, RĘDZINA 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 1G, 2, SOKOLA 43, 49, 51, 68, 80, 84, 86, ZAOGRODZIE 30, ZASZKOLNA 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 12, 14, 16, 18, 26
|
5. Frankowska Agnieszka
|
Komisje:
Komisja Edukacji
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej
Kontakt:
e-mail: frankowska@dzielnicazwierzyniec.pl
tel. 577 911 417
Dyżur:
Dyżury w siedzibie Rady Dzielnicy VII po wcześniejszym uzgodnieniu
Okręg 5:
BAŻANCIA 12, 19, BIELAŃSKA 4, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 16D, 16E, 18, 18A, 18B, 20, 22, 22A, 28, 30, CZAJEK 3, 4, 6, 12, 13, 14, 16, 18, 20, CZYŻYKÓW 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, DALEKA 2B, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 19, 21, 23, DWORNA 4, 6, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 19, 19A, 21, 21A, 24, 26, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 46, 46A, 47, 48, 50, 52, 54, 56, JEMIOŁUSZEK 3, 4, 5, 6, 7, 8, KASZUBSKA 1, 2, 6, 8, 10, 12, 12A, 14, 16, 18, 18A, KRUCZA 4, 4A, 4C, 6, 6A, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, KSIĘCIA JÓZEFA 140, MIROWSKA 157A, 157B, 201, 203, 203A, NA GÓRKACH 2, 3, 4, 6, 8, 9, 14, NA GRABINACH 1, 8, 9, 10, 17, 19, ORLA 1A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 14, 14A, 14B, 14C, 16, 18, 20, 23, 24, 24A, 24B, 24C, 25, 26, 27, 30, 30A, 30B, 31, 33, 36, 38, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 39H, 39I, 41, 44, 45, 45A, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 53A, 53B, 53C, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 63, POD JANEM 3, 4, 5, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 20, 20A, 21, 22, 23, 24A, 25, POD SZWEDEM 1, 4, 8, 11, 16, PRZEPIÓRCZA 2, 6, 7, 8, PUCHALSKIEGO 3, 5, 7, 8, 12, PUSZCZYKÓW 3, 4, 8, 12, 15, 17, 20, 21, 22, 24, 28, 45, 47, SĘPIA 1, 1A, 1B, 2, 3, 5, 7, 8, 8A, 10, 11, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 37, 38, 41, 42, 44, 48, 50, 54, 56, 58, SKALNA 1, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 6, 7, 8, 10, 11, 15, 16, 16A, 19, 20, SOKOLA 2A, 4, 4A, 4B, 5, 6, 6A, 6B, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 35, 36, 39, 41, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, ZAKRĘT 1B, 2, 3, 6, 8, 8A, 10, 10A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20B, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 39, 41, 43, 45, 46, 50, 56, 60, ZAOGRODZIE 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 29A, 29B, 31
|
6. Górny Witold
|
Komisje:
Komisja Edukacji
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Kontakt:
e-mail: witold.gorny@interia.pl
tel. 511 032 821
Dyżur:
Dyżur odbywa się w siedzibie Rady Dzielnicy VII w poniedziałki w godz. 15.30-16.00 oraz i 16.00-16.30, rezerwacja terminu drogą mailową lub telefoniczną za pośrednictwem sekretariatu Rady Dzielnicy.
Okręg 6:
KSIĘCIA JÓZEFA 128, 291, 291A, 291B, 291C, 293, 295, 295A, 295B, 297, 299, BORÓWCZANA 2, 2A, 4, 6, 8, 8A, 10, CYGAŃSKA 4, DOBRZYCKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, GAJÓWKA 1, 2, 3, 5, 5A, 5D, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 22, 23, 25A, 27, 31, 33, HERZOGA 3, 5, 6, 7, 8, 15, JODŁOWA 2, 8, 10, 12, 13, 13B, 14, 14A, 14B, 17A, 18, 18A, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 25B, 26, 27, 27A, 29, 30, 31, 31A, 33, 35, 36, 38, 40, 42, 42A, 44, 46, 48, 50, 52, KAMEDULSKA 27, 29, 31, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39A, 39B, 40, 41, 42, 42A, 42B, 43, 43A, 44, 45, 46, 46A, 47, 47A, 47B, 48, 49, 50, 50A, 51, 51A, 51B, 52, 53, 53A, 54, 54A, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66A, 68, 70, KASPRZYCKIEGO 6, 9, KOZIARÓWKA 1, 1A, 2, KSIĘCIA JÓZEFA 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104A, 108, 110, 110A, 112, 112A, 114, 118, 120, 131, 159, 165, 167, 169, 175, 179, 181, 181A, 181B, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 201A, 205, 207, 209, 211, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 261, 263, 263A, 265, 265B, 265C, 267, 267A, 269, 269A, 271, 273, 273A, 277, 279, 279A, 281, 283, 283A, 285, 285A, 285B, 285D, 285E, 285F, 287, 289, NIETOPERZY 1, 1A, 2, 3, 5, 7, 7A, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, OLCHOWA 2, 3, 4, 5, 11, 14, 16, 18, PRZEGORZALSKA 1, 1A, 2A, 2D, 2E, 3, 3A, 4, 4A, 6, 6A, 6B, 6D, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 10A, 11, 11A, 11B, 11C, 12, 13, 13A, 14, 15, 16, 17B, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 26, 28, SKIBOWA 7, 7A, 7B, 7C, 9, 11, 16, SZYSZKO-BOHUSZA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 38, UBOCZNA 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, ZASKALE 1, 7, ŻEMAITISA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 20, 22, ŻYWICZNA 6, 8, 8A, 10
|
7. Gołębiowska Izabela |
Komisje:
Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Rewizyjna
Kontakt:
e-mail: golebiowska.iza@hotmail.com
tel. 732 136 183
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub e-mail.
Okręg 7:
ALEJA KASY OSZCZĘDNOŚCI MIASTA KRAKOWA 1, 3, 14, 16, 18, ALEJA KASZTANOWA 1, 1A, 2A, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 6, 7, 7A, 7B, 9, 11, 11A, 11B, 12, 13, 14, 15, 15A, 16, 16A, 17, 17A, 18, 18A, 19, 21, 24, 26, ALEJA MODRZEWIOWA 1, 3, 5, 6, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 11, 12, 12A, 13, 14, 15, 15A, 16, 17, 20, 20A, 20B, 20C, 21, 22, 23, 24, 25, 33, ALEJA SOSNOWA 1A, 2, 2A, 2B, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, ALEJA ŻUBROWA 15, 44, BODZISZKOWA 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, CISOWA 1, 1A, 2, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12A, 14, 16, 18, 22, 26, JELENIOWA 1, 2, 2A, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18A, 20, 22, JONTKOWA GÓRKA 1A, 3, 4, 4A, 4B, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 11A, 12, 12A, 13, 13A, 14, 14A, 15A, 16, 16A, 17, 18, 18A, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27A, 29, 31, KRAŃCOWA 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, KUKUŁCZA 8, LEŚNA 1, 1A, 2, 3, 4A, 5, 6, 6A, 6C, 6D, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25C, ŚWIERKOWA 2, 3, 4, 4A, 6, 7, 8, 9, 28 LIPCA 1943 2, 3, 4, 5, 5A, 5B, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 11, 11A, 11B, 11C, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 17C, 18, 19, 19A, 19B, 19F, 20, 21, 21C, 22, 23, 23A, 24, 25, 25A, 25B, 25C, 26, 26A, 27, 27A, 27B, 27C, 28, 29, 30, 30B, 30C, 30D, 30DA, 30E, 30F, 32A, 32B, 32C, 32D, 34, 36, 38, 40, 42, 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, 42F, 42G, 42J, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 44E, 44F, 44G, 44H, 46, 46C, 46D, 46E, 48, 50, BERBERYSOWA 2, 4, CEDROWA 3, 4, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 17, KOŁO STRZELNICY 50, 52, 54, LISIA 4, 4A, 6, 8, MRÓWCZANA 1, 5, 5A, PONIEDZIAŁKOWY DÓŁ 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7B, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, PORĘBA 1, 3, 4, 5, 5A, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 19, 20, 22, 24, 24A, 25, 26, 28A, 28B, 30, 32, 34, 34A, 36, 38, 40, STAROWOLSKA 1, 1A, 2, 2A, 3, 3A, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 4G, 4H, 4J, 4K, 4L, 5, 6, 6A, 6B, 6D, 7, 7A, 7B, 9, 10, 10C, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 15A, 15B, 16, 16A, 17, 17A, 17B, 18, 18A, 18B, 18C, 19, 19A, 19C, 19D, 20, 20A, 20C, 22, 22B, 23, 23A, 23B, 24, 25, 25A, 25B, 26, 28, 31
|
8. Naprawski Grzegorz |
Komisje:
Komisja Edukacji
Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego
Komisja Rewizyjna
Kontakt:
e-mail: grzesiekn@o2.pl
tel. 503 106 654
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie telefonicznym lub przez e-mail.
Okręg 8:
ALEJA KASZTANOWA 47A, 47B, 47C, 49, 53, 53A, 54, 54A, 56, 57, 58, 59, 60, 60A, 61, 62, 63A, 63B, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 71A, 71B, 72, 73, 74, 76, 76A, 76B, 78, 80, 80A, BARANIECKIEGO 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, CHEŁMSKA 2, 2A, 4, 4A, 6, 8, 10, 14, CHWISTKA 1, 1B, 3, 5, 7, 8, 8B, 9, 10, 12, 14, 15, 16, GRABOWA 2, 4, 6, 8, 12, 14, 14A, 14B, 16, 18, 20, 22, 24, 26, JUNACKA 5, 7, MALOWNICZA 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 14A, 15, 16, 17, 18, POD STOKIEM 3, 5, 7, 9, 11A, 15, 15A, 17, 19, 19C, 19E, 21, 23, 23A, 29, 31, 35, 37, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 39E, 39F, 39G, 41, 43, 45, 47, RYSI STOK 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, WILCZY STOK 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, WIOSENNA 1, 1A, 2, 3, 4A, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 6D, 6E, 6F, 6G, 6H, 6J, 6K, 6L, 6LA, 6LB, 6LC, 6LD, 6LE, 6LF, 6LG, 6LH, 6LJ, 6M, 6N, 6P, 6R, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 8E, 8F, 9, 10, 10B, 10C, 10D, 10E, 10F, 10G, 10H, 10I, 10J, 10K, 10L, 10P, 10R, 10S, 12, 14, 14A, 15, 16, 16A, 16B, 16C, 18, 20, 22, 24, 24A, 24B, 24C, ZIELONY DÓŁ 1, 1A, 3, 3A, 3B, 5, 5A, 7, 15, ALEJA KASZTANOWA 21B, 23, 25, 27, 27A, 27B, 28A, 28B, 28C, 29, 29C, 29D, 30, 31A, 31B, 32, 32A, 32B, 32C, 33, 35, 36, 37, 37A, 40, 41, 41A, 41B, 42, 42A, 44, 44A, 44B, 44C, 44D, 46, 46A, 46B, 48, 48A, 50, 50A, 52D, 52E, ALEJA PANIEŃSKICH SKAŁ 1, 2, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 8A, 9, 10, 15, 18, 19, ESTREICHERÓW 1, 3, 3A, 5, 7, 11, 13, 17, 19, GRABOWA 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 15, 19, 21, HALKI 2, 3, 4, 4A, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, KOPALINA 2, 2A, 3, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 21, KOTLARCZYKÓW 3, 4, 5, 7, 11, 11A, 12, 14, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, KRÓLOWEJ JADWIGI 298B, ŁAZARSKIEGO 5, NITSCHA 1, 4, 4A, 5, 6, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, SARNIE UROCZYSKO 1, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 8B, 9, 10, 10A, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16A, 17, 17A, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29
|
9. Filipiak Łukasz |
Komisje:
Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Kontakt:
Dyżur:
Okręg 9:
BECKA 13, 13A, 13B, 13C, 13D, 13E, 13F, 13G, 13H, 13J, 13K, 13L, 15, 15C, 15E, 15F, 15G, 17, 17A, 19, 23A, 25, 27, 29, 29A, 29B, 33, 41, 43, 49, 49A, 49B, 49C, 49K, 51, 53, 53B, 53G, 53GA, 53H, 53J, 53N, 53P, 55, 55F, 55G, 55LA, 55LB, 55M, 57, 61, 61A, CZECHA 14, 15, 15A, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 33, 33A, 35, KRÓLOWEJ JADWIGI 279, 279A, 281, 281A, 283, 285, 287, 289, 291, 293, 295, 295A, 297, 297A, 297B, 297C, 297D, 299, 299A, 299B, 299C, 299D, 299E, 299F, 299G, 301, 301A, 301B, 303, 303A, 303B, 303D, 303E, 303F, 305, 307, 307F, 307G, 307H, 307I, 307J, 307K, 309, 311, 313, 315, 317, 319, 321, 323, 325, 325B, 325C, 325D, 327, 327A, 327B, 327C, 327D, 327E, MARYNARSKA 45, 45A, 45B, 45C, 47, 47A, 49, 51, 53, 53A, 53U, 55, 55A, 55B, 57, 57A, 57B, 59, 59A, NAD ZALEWEM 2, 2A, 2C, 2E, 4, 4F, 4G, 4H, 4I, 4J, 4K, 4L, 4Ł, 4M, 4S, 4T, 4TA, 4TB, 4U, PODŁUŻNA 51, PYLNA 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 3, 4, 4B, 5, 6, 6D, 8, 10, 10A, 10B, 10C, 11, 11B, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 14F, 14G, 14H, 14J, 14K, 19, 19A, 19B, 19C, 21B, 21C, 22, 25A, 25B, 25C, 25D, 28, 33, 34, 35, 36, 37, 39D, 39E, 41, 42, 43, 45, 47, 49B, 49J, 52, 54, 58, 60, 60A, 60B, 62, 64, 64A, 64B, 64C, 66, BODZISZKOWA 2, DOLINA 2, 3, 4A, 4B, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, KRÓLOWEJ JADWIGI 227, 229, 231, 231A, 231B, 233, 233A, 235, 235A, 237, 239, 241, 241A, 243, 245, 245A, 247, 247A, 249, 249A, 251, 253, 255A, 255D, 255F, 255G, 257, 257A, 257B, 257C, 259, 259A, 260, 261, 262, 262A, 262B, 263, 264, 266, 268, 270, 275, 275A, 275B, 275C, 275D, 276, 277, 277A, 277B, 277C, 278, 280, 280A, 280B, 282, 282A, 282B, 284, 286, 288, 290, 292, 292A, 294, 294A, 296, 298, 298A, 300, 304, 306, 306A, 308, 308A, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322, 324, 326, 328, 328A, 330, MIGDAŁOWA 4, 5, 6, 7, 8, 10, MORELOWA 1, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 1F, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12A, 13, 14, 14A, 14B, 14C, 14D, 15, 16, 18, 18A, 18C, 19, 20, 20A, 21, 22, 24, 24A, 24B, 24C, 24D, 24H, 26, 26A, 28, 28A, 30, 32, 34, NA WIERZCHOWINACH 1B, 1C, 1D, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 8, 9, 9A, 10A, 10B, 10C, 10D, 10E, 12, 13, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 22, 23, 24, 26, 27, 27A, 27B, 29, NAD ZALEWEM 1, 1A, 8
|
10. Mach Julia
|
Komisje:
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej
Kontakt:
Dyżur:
Okręg 10:
AGRESTOWA 3, 3A, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, JESIONOWA 1A, 3, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 9A, 9B, 10, 11, 11B, 11C, 11D, 11E, 11F, 12, 12A, 13, 13B, 13C, 14, 15, 15A, 15B, 15E, 16, 17, 17A, 18, 19, 19A, 20, 20A, 20B, 20C, 20D, 20E, 21, 22, 24, KOGUCIA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 9B, 9C, 10, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, KRÓLOWEJ JADWIGI 215, 217, 217A, 217B, 217C, 219, 219A, 219B, 221, 221A, 223, 223A, 223B, 225, 248, 250, 252, 252A, 254, BERBERYSOWA 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, BIELAKA 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, CIECHANOWSKIEGO 1, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 30, CZEREMCHOWA 2, 2A, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, KOŁO STRZELNICY 2, 3, 4, 5, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22A, 24, 24A, 26, 28, KOPERY 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, KORBUTOWEJ 4, 4A, 4B, 6, 6A, 7, 7A, 8, 8A, 8B, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 26A, 26B, 28, 30, 30B, 32, 32A, 32B, 34, 36, 36C, 38, 38A, 40, 42, 42A, 46, 46A, 48, 50, 52, 56, 58A, 58B, 58C, 58D, 58E, 58F, 58G, 58H, 58J, 58K, 58L, 58M, 58N, 58P, 58R, 58S, 60, 60A, 62, 62A, 62B, 62C, 62D, 64, KRÓLOWEJ JADWIGI 187, 189, 189A, 189B, 191, 191A, 191B, 193, 193A, 195, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 209A, 211, 213, 220, 228, 230, 230A, 232, 234, 236, 236A, 238, 240, 242, 244, 246, NASZA 5, 11, 12, 14, POD SULNIKIEM 4, 4A, 5, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, PODŁĄCZE 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37A, 37B, 37C, 37D, 39, 39A, 39B, 39C, 39D, 40, 42, 43, 44, PORĘBA 17C, 17E, 17G, ROBLA 1, 2, 2A, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, ROGALSKIEGO 1, 3, 7, 7A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19A, 21, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 39, 41 |
11. Jakubowski Tomasz |
Komisje:
Komisja Infrastruktury i Planowania
Komisja Rewizyjna
Kontakt:
e-mail: tjakub256@gmail.com
Dyżur:
Możliwość kontaktu telefonicznego lub spotkania po umówieniu drogą e-mailową
Okręg 11:
BĄKOWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, BOROWEGO 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 13, 14, 14A, 15, 17, 18, 20, 22, 22A, 22B, 22C, 23B, 24, 25, 27, 27A, 29, 35, 35A, 35B, 35C, 37, 37A, 37B, 41, 41A, 41B, 43, 45, KRÓLOWEJ JADWIGI 161A, 163, 163A, 165, 165A, 167, 167A, 167B, 169, 175, 177, 181, 185, 186A, 190A, 190B, 190C, 190D, 190E, 190F, 190G, 190H, 190I, 190J, 190K, 192, 192A, 194, 194A, 194B, 194C, 194D, 194E, 194F, 194G, 198, 200, 200A, 202, 206, 208, KRZYWICKIEGO 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 17, LAJKONIKA 2, 4, 8, 10, 12, 17, 19, 21, 23, MYDLNICKA 10, 12, 20, 30, PĘKSZYCA-GRUDZIŃSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 25A, 26, 26A, 27, 28, 28A, 28B, 29, 30, 32, 34, 36, PIASTOWSKA 18, 20, POD SIKORNIKIEM 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 15, 15A, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 27A, 27B, 28, 29, 30, 30A, 30B, 31, 33, 34, 35, 36, 41, 42, 43, 43A, 44, 44A, 44B, 44C, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 59, 65, STRZELNICA 1, 3, 3A, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, WYROBKA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, WYRWY-FURGALSKIEGO 1, 3, 4, 5, 6, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, ZŁOTA 1, 1A, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 3, 4A, 4B, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 21, 23, EMAUS 44, 44A, 44B, 45, 45A, 48, 48A, 48B, 48C, 48D, 55, 55A, 55E, 55F, 55G, 55H, 55J, 55K, 55L, 55M, 55N, 55P, 55R, 55S, 55U, 55W, 55X, 55Y, 55Z, 57, 58, 59, KORZENIOWSKIEGO 1, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14A, 15, 16, 17, 19, 19A, 19B, 20, 21, 21B, 21C, 21D, 21N, 23, 23A, 23I, 24, 25, 25A, 26A, 26B, 27, 27A, 27B, 27C, 27D, 27DA, 27E, 27F, 27G, 27H, 27I, 27J, 27K, 27L, 28, 29, 29C, 29D, 29K, 30, 31, 31A, 33, 33A, 34, 35, 35B, 36, 37, 37A, 39, 39A, KRÓLOWEJ JADWIGI 137A, 137C, 139, 139A, 139B, 141, 141A, 143, 143A, 145, 147, 151, 151A, 153, 153A, 153B, 153C, 153E, 162A, 164, 166, 168, 168A, 168B, 168C, 170, 170A, 170B, 172, 172A, 174, 176, 178, 178A, 180, 182, 182A, 182B, 182C, 184, ODYŃCA 1, 2, 3, 5, ROMERA 2, 3, 4, 5, 7, 9, 9A, 10, 10A, 10B, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, TONDOSA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, ALEJA WASZYNGTONA 43
|
12. Filipiak Szczęsny
|
Komisje:
Komisja Edukacji
Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej
Kontakt:
Dyżur:
Okręg 12:
ALEJA MAŁECKIEGO 18, DR. KUDLIŃSKIEGO 3, 5, 7, DR. OWCY-ORWICZA 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 16, EMAUS 29, 30, 31, 32, 32A, 33, 33A, 33C, 34, 35, 35A, 35AB, 35AC, 35B, 35C, 35D, 35E, 35F, 35G, 35H, 35I, 35J, 35K, 35L, 35M, 36, 36A, 36B, 36C, 36D, 37, 39, 40, 41, 41A, 41B, 41C, 42, 42A, 43, 43A, FABIJAŃSKICH 3, 5, 6, 6A, 7, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, GANDHIEGO 3, 4, HOFMANA 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 9, 9A, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 30A, 32, 34, KRÓLOWEJ JADWIGI 84, 86, 88, 89, 90, 91A, 91B, 91C, 91D, 92, 93, 94, 95, 95A, 95B, 96, 97, 97A, 97B, 97C, 97D, 97E, 98, 98A, 99, 99A, 100, 100A, 100B, 100C, 101, 101A, 101B, 101C, 102, 103, 103A, 103B, 103C, 103D, 104, 105, 105A, 105B, 106, 106A, 107A, 107B, 107C, 108A, 109A, 109B, 110, 111B, 111C, 113, 116, 116A, 118A, 118B, 118C, 119, 119A, 120, 120A, 120B, 120C, 122, 122A, 122B, 122C, 123, 124, 124A, 124B, 124C, 125, 126, 126B, 126C, 127, 128, 128A, 129A, 130, 130A, 130B, 131, 132, 132A, 133, 134A, 134B, 135, 136, 136A, 136B, 136C, 137, 138, 138A, 138B, 140, 140A, 142, 142A, 144, 144A, 144B, 146, 146A, 148, 148A, 150, 150A, 152, 152A, 154, 154A, 154B, 156, 156A, 156B, 158, 162, LESZCZYNOWA 2, 4, 5, 6, 6A, 7A, 7B, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13A, 14, PIASTOWSKA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 9, 10, 11, 11A, 15, PRZEGON 10, 10A, 12, 14, 14A, 14B, 16, 20, SAWICKIEGO 1A, 1B, 1C, 1D, 1E, 2, 2A, 2B, 2D, 2E, 2F, 2G, 2H, 3, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 5, 5A, 6, 8, 9A, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 18, 20, 22, SŁONECZNIKOWA 2, 2A, 3, 3A, 3B, 4, 5, 5A, 6, 6A, 7, 8, 8A, 8B, 8C, 8D, 10, 10A, 12, 12A, WĘGIERSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, ZIMORODKÓW 3, 6, ALEJA WASZYNGTONA 41, ALEJA 3 MAJA 10, NA BŁONIACH 7
|
13. Brűckman de Renstrom Katarzyna |
Komisje:
Komisja Infrastruktury i Planowania
Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego
Kontakt:
e-mail: bruckman.rd7@gmail.com
tel. 124-271-039 pon.-pt. godz. 17-18
Dyżur:
Dyżur w siedzibie Rady Dzielnicy VII lub w Domku Grabarza przy ul. św. Bronisławy 9, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.
Okręg 13:
BRUZDOWA 5, KAMEDULSKA 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 15, 15A, 17, 17A, 17D, 18, 19, 19A, 21, 24, 26, 30, 32, KSIĘCIA JÓZEFA 84, 115B, 117, 119, 119A, 119B, 121, 121A, 123, 123B, 125, 125A, 125B, 125C, 125D, 125E, 125F, 129, PAJĘCZA 4, 6, RYBNA 5, 5A, 5B, 7, 8, 14, 14A, 16, 16A, 16D, 18, 22, 30, WINOWCÓW 3, 5, 7, 9, ALEJA WASZYNGTONA 6, 8, ANCZYCA 1, 3, 5, 7, 9, 11, BENEDYKTOWICZA 5, 46, BIAŁE WZGÓRZE 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, DO PRZYSTANI 12, 12B, 12C, 12D, 12E, 14, 14A, 14B, 14D, 14E, 14F, 14G, 16, 28, 29, GONTYNA 1, 2, 3, 4, 5, 5B, 6, 7, 7A, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 14, KSIĘCIA JÓZEFA 1, 6, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 20, 20A, 21, 23, 24A, 25, 27, 29, 29A, 31, 31A, 32, 32A, 32B, 35, 35A, 37, 39, 43, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 54A, 55, 55A, 57, 57A, 59, 61, 61A, 63, 65, 65A, 65B, 65C, 65D, 69, 71, 71A, 71B, 73, 75, 75A, 75B, 77, 79, 81, 85, 87B, 87C, 89, 89A, 91, 95, 97, 101, 103, 103B, 105, 105A, 107, 109, 109A, 109B, 111, 111A, 113, 115, MALCZEWSKIEGO 31, 33, 33A, 43, 45, 47, 47A, POLNYCH KWIATÓW 5, 9, 11, 14, 17, 17A, 26, 30A, ŚW. BRONISŁAWY 2, 2A, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23A, 24, 26, UKRYTA 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10A, 10B, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, WIOŚLARSKA 1, 19, 24A, WODOCIĄGOWA 4, 5, 8D, 8E, 10, 10A, 12, 12A, 12B, 12C, 12D, 15, 16, 16A, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 25B, 27, 28, 30, 30A, 31, 32, 32A, 34, 35, 36, 37, 37B, 39, 40, 41, 43, 46, 47, 50, 52, 54, 56
|
14. Sikora Marek
|
Komisje:
Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej
Komisja Edukacji
Komisja Rewizyjna
Kontakt:
e-mail: mareksikora79@gmail.com
tel. 502 730 496
Dyżur:
Możliwość spotkania po uzgodnieniu telefonicznym.
Okręg 14:
DROŻYNA 5, 9, 10, EMAUS 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9A, 10, 12, 13, 14, 14A, 15, 18, 19, 19A, 20, 21, 22, 23, 24, 24A, 25, 27, 27A, 27B, 28A, 28B, GRYFITY 2, 3, 4, 6, 8, KRÓLOWEJ JADWIGI 3, 4, 7, 7A, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 25A, 26, 29, 30, 30A, 31, 32A, 32B, 32C, 33, 33A, 34, 35, 36, 37, 37A, 37B, 37C, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44A, 46, 46A, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54A, 56, 56A, 56B, 56C, 57, 58, 58B, 58C, 59, 59A, 60, 61, 62, 63, 64, 64A, 65, 66, 67, 68, 70, 71, 72, 74, 74A, 76, 76A, 76B, 77, 78, 79, 81, MALCZEWSKIEGO 3, 4, 9, 12, PANORAMICZNA 8, ZAŚCIANEK 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12A, 12B, 14, 16, 16A, 16B, 18, 18A, KOŚCIUSZKI 88
|
15. Kowalski Paweł |
Komisje:
Komisja Edukacji
Komisja Infrastruktury i Planowania
Komisja Rewizyjna
Kontakt:
e-mail: kowalski.radny@gmail.com
Dyżur:
Okręg 15:
ALEJA MARSZAŁKA FOCHA 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 39B, 40, 42, FAŁATA 9, 11, 12, 13, 14, KASZTELAŃSKA 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 41, 43A, 43B, 43C, 43D, 45, 47, 51, MLASKOTÓW 4B, 6, 10, 10A, SALWATORSKA 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 35A, WYCZÓŁKOWSKIEGO 1, 3, 5, 7, 8, 10, 10A, 12, 14
|
16. Krążyńska Marta |
Komisje:
Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej
Komisja Edukacji
Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej
Kontakt:
e-mail: marta.krazynska@gmail.com
tel. 519 166 398
Dyżur:
Poniedziałek od godz. 16.00 do 18.00 po uprzednim umówieniu się telefonicznym lub mailowym.
Okręg 16:
ALEJA MARSZAŁKA FOCHA 24, 25, 26, 27, FAŁATA 2, 2A, 2B, 4, 4/I, 4/II, 4/III, 6, KRASZEWSKIEGO 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, PRUSA 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, SALWATORSKA 11, 11A, 11B, 13, 15, KRASZEWSKIEGO 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, SALWATORSKA 8, 10, 12, 14, 16
|
17. Milej Jerzy |
Komisje:
Komisja Bezpieczeństwa i Kultury Fizycznej
Komisja Infrastruktury i Planowania
Kontakt:
Dyżur:
Okręg 17:
PRUSA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6A, 6B, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, SALWATORSKA 18, 22, SENATORSKA 13, 15, 17, 19, 21, MLASKOTÓW 1, 2A, 3, 5, 7, 9, SENATORSKA 18, 18A, 23, 24, 25, 26, 27, 35, 39
|
18. Tumidajski Maciej |
Komisje:
Komisja Edukacji
Komisja Infrastruktury i Planowania
Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego
Kontakt:
e-mail: maciej@tumidajski.pl
tel. 608 334 611
Dyżur:
Możliwość spotkania po kontakcie przez tel. lub e-mail
Okręg 18:
DOJAZDOWA 2, 3, 4, 5, 5A, 7, FLISACKA 3, 3A, 4, JASKÓŁCZA 2, 3, 4, 6, KOMOROWSKIEGO 1, 1-3, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, KOŚCIUSZKI 1, 3, 5, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31A, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52A, 52B, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 82, 84, 86, SYROKOMLI 2
|
19. Kajfasz Paweł |
Komisje:
Komisja Edukacji
Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego
Kontakt:
e-mail: pkajfasz@op.pl
tel. 505 930 867
Dyżur:
Możliwość spotkania po wcześniejszym ustaleniu terminu mailowo lub telefonicznie.
Okręg 19:
RTM. DUNIN-WĄSOWICZA 24, 26, WŁÓCZKÓW 20, 22, BORELOWSKIEGO-LELEWELA 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, MORAWSKIEGO 5, PLAC NA STAWACH 1, 3, 7, SENATORSKA 4A, STACHOWICZA 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, TATARSKA 3, 5, 8, 9, 10, 11, 11A, 12, 14, WŁÓCZKÓW 2, 3, 4, 6, 6A, 8, 10, 11A, 12, 18
|
20. Kwarciak Krzysztof |
Komisje:
Komisja Infrastruktury i Planowania
Komisja Komunikacji Społecznej i Budżetu Obywatelskiego
Komisja Zieleni, Spraw Społecznych i Polityki Senioralnej
Kontakt:
e-mail: krzysztof@kwarciak.eu
tel. 695 688 703
Dyżur:
Jestem do Państwa dyspozycji. W kwestii ustalenia terminu spotkania prosiłbym o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.
Okręg 20:
FILARECKA 1, 2, 2A, 2B, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17A, 17B, 18, 19, 20, 20A, 21, 23, 24, 26, ŁOWIECKA 2, 3, 5, RTM. DUNIN-WĄSOWICZA 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 20/I, 20/II, 20/III, 22, SALWATORSKA 1, 1A, 1B, 2, 3, 4, 5, 6, SENATORSKA 1, 3, 5, 7, 9
|
21. Kapusta Marcin |
Komisje:
Komisja Edukacji
Komisja Kultury i Dziedzictwa Lokalnego
Kontakt:
e-mail: marcinkapusta@interia.pl
Dyżur:
Możliwość spotkania po uprzednim kontakcie mailowym, 30 minut przed terminami posiedzeń Komisji Kultury i Dziedzictwa Lokalnego.
Okręg 21:
ALEJA KRASIŃSKIEGO 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24A, 24B, 26, 28, 30, 32, MORAWSKIEGO 10, 12, RTM. DUNIN-WĄSOWICZA 2, 4, 6, SYROKOMLI 1, 3, 5, 7, 11, 11A, 15, 17, 19A, 19B, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, UJEJSKIEGO 1, 3, 3A, 5, 7, 9, 11, 13, 15, SYROKOMLI 10, 12, 14, 16, 18, 20, UJEJSKIEGO 2A, 4, 6, 8, 10, 12
|